Twarze Jana Królikowskiego oraz Antka i jego dziewczyny mówią wszystko. Najsmutniejsza Wigilia w ich życiu

Twarze Jana Królikowskiego oraz Antka i jego dziewczyny mówią wszystko. Najsmutniejsza Wigilia w ich życiu Źródło: Instagram / antek.krolikowski

Syn Pawła Królikowskiego bardzo martwi się o ojca. Starszy aktor spędził święta na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. To była wyjątkowo smutna Wigilia dla całej rodziny.

Syn aktora, jak i cała rodzina, jest bardzo zmartwiony stanem zdrowia swojego taty. W Wigilię Antek Królikowski wraz ze swoją dziewczyną i dziadkiem odwiedził chorego mężczyznę, który przebywa na oddziale neurochirurgii w warszawskim szpitalu. Paweł Królikowski spędził w placówce całe święta, to wyjątkowo trudny czas dla niego i jego bliskich.

Syn aktora odwiedził ojca w szpitalu

Antek Królikowski pojawił się w wigilię w szpitalu, w towarzystwie swojej dziewczyny Kasi oraz ojca chorego aktora, Jana Królikowskiego. Rodzina chciała w ten sposób choć przez chwilę dotrzymać mu towarzystwa w święta. Choć starali się podnieść go na duchu, placówkę opuszczali z bardzo smutnymi twarzami. Paweł Królikowski trafił na oddział neurochirurgii tydzień temu. Jego stan jest na tyle poważny, że całe spędził tam całe święta. To dla niego i jego rodziny wyjątkowo trudny czas, całe szczęście aktor może liczyć na wsparcie i opiekę bliskich.

Syn Pawła Królikowskiego opuszczał szpital z niewesołą miną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problemy zdrowotne aktora zaczęły się już w maju. Królikowski nie pojawił się na nagraniu finałowego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w którym jest jurorem. W następnej edycji show wytłumaczył widzom, że miał duże problemy ze zdrowiem. Mężczyzna ma za sobą poważną operację głowy, dlatego jego powtórna wizyta w szpitalu tak bardzo niepokoi zarówno rodzinę artysty, jak i jego wiernych fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2.
Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

W walce o zdrowie chorego mężczyznę najbardziej wspiera żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Po operacji wyznała, że czeka go długa rehabilitacja.

- Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu - powiedziała Ostrowska-Królikowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News