Urodziła zdrowego chłopca, pielęgniarki miały przeprowadzić tylko rutynowe badania. Gdy do niej wrócił i zajrzała mu do ust, była przerażona

Urodziła zdrowego chłopca, pielęgniarki miały przeprowadzić tylko rutynowe badania. Gdy do niej wrócił i zajrzała mu do ust, była przerażona Źródło: pikio.pl

Syn był spełnieniem jej marzeń, bardzo cieszyła się z wiadomości, że urodził się zdrowy. Pielęgniarki zabrały jej malucha tylko na chwilę, by przeszedł rutynowe badania. Gdy wrócił, mama zajrzała mu do buzi i się przeraziła.

Syn był dla niej wszystkim. Jennifer Melton była przekonana, że urodziła chłopczyka bez jakichkolwiek dolegliwości. Był piękny i wszystko wskazywało na to, że jest również zdrowy. Otrzymał imię Nate. Szczęśliwa matka oddała chłopca w ręce personalu medycznego, aby mógł on przeprowadzić rutynowe badania takie jak ważenie, mierzenie czy pobranie krwi. Dzięki temu kobieta mogła chwilę odpocząć po wyczerpującym porodzie. Badania nie trwały długo i Nate znowu trafił w objęcia matki.

Syn był w stanie, który zszokował matkę

Kiedy dziecko wraz z pielęgniarką wróciło z kontroli, pracownica zaczęła informować kobietę, jakie badania zrobiono dziecku. Jennifer spodziewała się usłyszeć, jaką synek ma wagę i ile uzyskał punktów. Tymczasem kiedy zaczęła słuchać wypowiedzi pielęgniarki, oniemiała.  Nie wiedziała w pierwszej chwili, o czym ona mówi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wcześniej kobietę informowano tylko o o rutynowej kontroli stanu zdrowia dziecka. Nikt nie uprzedzał jej, że syn przejdzie jakikolwiek zabieg. Prawda jednak okazała się inna. Wystraszona mama wzięła syna w swoje ramiona i ujrzała, że jego usta są pełne krwi. Była przerażona.

Okazało się, że jej maluszek został poddany zabiegowi, który dotyczył przecięcia wędzidełka języka. Jennifer była zdezorientowana, gdyż przekonywano ją o tym, że syn jest zdrowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Prawda wyszła na jaw

Potwierdzono, że stan zdrowia syna Jennifer był bardzo dobry. Okazało się, że zabieg ten był niefortunnym błędem personelu medycznego, spowodowanym przez roztargnienie i nieuwagę, dziecko bowiem w ogóle go nie potrzebowało. Pracownik, przygotowując młodych pacjentów do zabiegu, zwyczajnie pomylił dzieci. W wyniku tej nieszczęśliwej pomyłki chłopczyk przeszedł zabieg całkiem niepotrzebnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News