Nie mieści się w głowie, syn przez rok maltretował matkę. W końcu przesadził, musiała udawać martwą, żeby się uratować

Nie mieści się w głowie, syn przez rok maltretował matkę. W końcu przesadził, musiała udawać martwą, żeby się uratować Źródło: .

Syn nie miał litości, przez rok dotkliwie maltretował swoją matkę. Kobieta przechodziła gehennę, nikomu się nie skarżyła i cierpiała w samotności. Pewnego dnia 22-latek posunął się za daleko.

Syn nie reagował na krzyki bólu ani na płacz pełen cierpienia. Miał to za nic, zamiast tego pozwalał sobie na co raz więcej. Bezlitośnie katował kobietę, która go urodziła. Tamtego dnia kobieta musiała uratować się podstępem.

Syn nie miał szacunku do swojej mamy. Znęcał się nad nią bardzo długo

Historia, która wydarzyła się w Aleksandrowie Łódzkim, mrozi krew w żyłach. Syn nie miał litości dla własnej matki. Problemy zaczęły się, kiedy 22-letni Karol J. był jeszcze nastolatkiem. Przeżył wtedy rozstanie swoich rodziców, a kiedy skończył 18 lat, było jeszcze gorzej. Mama, dziś 52-letnia Jadwiga J., zaoferowała mu, że może go utrzymywać i mieszkać u niej,ale pod jednym warunkiem: ma się uczyć. Karol J. był wściekły, nie spodobały mu się te wymagania. Stwierdził, że potrzebuje pieniędzy, by się usamodzielnić i wyprowadzić.

Musiała udawać martwą. Do tej pory odczuwa konsekwencje czynu syna

26 grudnia 2018 roku Jadwiga J. została obudzona ze spokojnego snu. Syn kazał, aby przed nim uklękła, a ta oczywiście się na to nie zgodziła. Karol J. wpadł w szał: zaczął ją kopać, a kiedy upadła, zaczął dźgać ją nożem w szyję i głowę. Zadał jej kilkadziesiąt ran, kobieta bała się, że to już jej koniec. Postanowiła więc udawać martwą, ale nawet wtedy otrzymała kolejny cios nożem w szyję. Narzędzie utknęło, a syn wybiegł z domu krzycząc "Zabiłem matkę".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy kobieta upewniła się, że wyszedł, sięgnęła po telefon i zadzwoniła na policję, a służby na pogotowie. To uratowało jej życie, lecz dziś 52-latka nadal dochodzi do siebie: rehabilituje się po złamaniach żeber, urazach głowy, nie może długo wytrzymać w jednej pozycji, odczuwa ciągły ból.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. Media obiegła nagła smutna wiadomość. Nie żyje Ryszard Żółtaniecki

52-letnia Jadwiga J. spotkała się z synem w sądzie. Z trudnością zeznawała, a Karolowi J. nawet nie drgnęła powieka, kiedy mówiła o wyrządzonych krzywdach. Nie przyznał się do znęcania, ale do tego, że próbował ją zabić. Oprócz tego przeprosił ją, nie patrząc w oczy.

- Chcę wierzyć, że te wyrażone dzisiaj przeprosiny są szczere. Przyjmuję je. Ale na tę chwilę nie jestem mu w stanie wybaczyć. Boję się, że gdy wyjdzie skończy to, co zaczął - mówiła po rozprawie roztrzęsiona kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnili jak powstaje jedzenie w KFC. Jest afera, nagranie ściska za żołądek
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Martyniuk nie może dojść do siebie. Nawet najwierniejsi fani nie mogli przewidzieć tak nieprawdopodobnego obrotu spraw
  4. Skandal w "Sanatorium miłości". Haniebne zachowanie uczestnika, przyznał się do wielokrotnej zdrady
  5. Kamil Stoch przekazał piękną nowinę. Serdecznie gratulujemy jego małżonce

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News