Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok Źródło: instagram

Syn Pawła Królikowskiego zamieścił w sieci przerażające zdjęcie. Ciężko patrzeć na jego ojca na tej fotografii. DO tego stopnia, że chyba nikt nie będzie w stanie utrzymać na nim wzroku dłużej niż przez chwilę.

Syn Pawła Królikowskiego, Antoni, uwielbia zaskakiwać swoich obserwatorów w sieci, publikując dziwne i nietypowe zdjęcia. Niemalże każdego dnia można zobaczyć co ma nam do pokazania młody aktor. Tym razem zamieszczone przez niego zdjęcie jest mocno niepokojące. 

Syn Pawła Królikowskiego opublikował przerażające zdjęcie

Antoni Królikowski zamieścił na Instagramie zdjęcie, które jest wyjątkowo przerażające. Młody aktor ma wygoloną głowę, ma na sobie garnitur i pokryty jest krwią. Do zdjęcia pozuje razem z polskim reżyserem, a podpis zdjęcia zdradza skąd na młodym Królikowskim ślady krwi. 

- BAD BOY premiera zwiastuna nowego filmu @patryk_vega_official już 27 grudnia - podpisał zdjęcie. 

Można więc spodziewać się, że młodego aktora zobaczymy w najnowszym filmie Patryka Vegi. Charakteryzacja Antoniego Królikowskiego sprawia, że nie można się już doczekać nowej produkcji znanego, polskiego reżysera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn przekazuje wieści ze szpitala 

Imię i nazwisko Antoniego Królikowskiego ostatnio jest bardzo często powtarzane za sprawą jego ojca, który niedawno trafił do szpitala. Paweł Królikowski w ostatnim tygodniu został pilnie przewieziony na oddział neurochirurgii, gdzie lekarze dokładają wszelkich starań, by zadbać o poprawę jego stanu zdrowia. 

Wczoraj syn Pawła Królikowskiego przekazał, że jego tata nie zostanie wypuszczony ze szpitala na Święta Bożego Narodzenia, a jego stan zdrowia się nie poprawia. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Anna Przybylska dziś obchodziłaby 41. urodziny. Jej menadżerka ujawniła nieznane zdjęcia
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

-  Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty - powiedział Antoni Królikowski w ostatnim wywiadzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News