Nauczyciel wyrzucił śniadanie jej synka ze wstrząsającego powodu. Wrócił zagłodzony i we łzach

Nauczyciel wyrzucił śniadanie jej synka ze wstrząsającego powodu. Wrócił zagłodzony i we łzach Źródło: .

Syn wrócił do domu cały zapłakany. Przerażona mama na początku nie wiedziała, co jest powodem jego rozemocjonowania. Jak się okazało, podczas zajęć w szkole doszło do przykrego i bulwersującego incydentu. Śniadanie, które kobieta przygotowała dla swojego dziecka, zostało mu odebrane i wyrzucone do kosza, przez jego nauczyciela. Powód jego decyzji jest bulwersujący.

Syn przyszedł do domu zalany łzami, ponieważ miał fatalny dzień w szkole. Mimo że mama przygotowała dla niego pyszne śniadanie, nauczyciel postanowił mu je odebrać i wyrzucił jedzenie na oczach malca. Chłopiec bardzo się tym przejął, a do tego nic nie jadł niemalże przez cały dzień. Dziecko wróciło do domu zmęczone i głodne. 

Syn miał przygotowane zdrowe śniadanie 

W szkole, do której uczęszczał syn kobiety postanowiono zadbać o zbilansowaną i zdrową dietę dzieci. Chociaż sama inicjatywa w swoim zamyśle jest bardzo dobra, to jednak nauczyciel chłopca wziął sobie do serca niektóre dyrektywy zbyt restrykcyjnie. Mimo iż mama przygotowała dla dziecka zdrowe śniadanie, to jeden składnik nie spodobał się mężczyźnie, który ostentacyjnie wyrzucił posiłek jej syna do kosza na śmieci. 

Kobieta nie kryła oburzenia 

Jak się okazało, nauczycielowi nie spodobało się, że przygotowany przez mamę chłopca chlebek bananowy jest obsypany wiórkami czekolady. Kobieta nie mogła uwierzyć, że z tak błahego powodu drugie śniadanie jej syna wylądowało w śmietniku. Zdenerwowana mama nie kryła oburzenia. 

– Wrócił do domu z listą, na której były wymienione zdrowe przekąski i powiedział mi, że nauczyciel zrobił mu pogadankę na temat zdrowej żywności. Otrzymałam też wiadomość od nauczyciela. Byłam bardzo zła - powiedziała mama 4-latka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało przypadek 4-latka nie był odosobniony. W podobnej sytuacji znalazło się 30 innych uczniów. Nauczyciele zabrali dzieciom produkty żywnościowe takie jak paluszki serowe, mleko serowe, granolę a nawet owoce. Chociaż dyrekcja szkoły zapewnia, że nauczyciele nie mają prawa zabierać potraw, jakie dzieci przynoszą do szkoły, to niestety takie sytuacje w dalszym ciągu się powtarzają. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Edukacja na temat zdrowego odżywiania zwłaszcza wśród dzieci jest niezwykle ważna. Co raz więcej młodych osób zmaga się z nadwagą i otyłością, ze względu na źle zbilansowaną i niezdrową dietę. Nie należy jednak popadać ze skrajności w skrajność i wyrzucanie uczniom jedzenia na pewno nie jest godne pochwały. Takie zachowania mogą niekorzystnie wpłynąć na psychikę tak młodych osób, jakimi są przedszkolaki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Dostaje 22,4 tys. zł emerytury. UJAWNILI, co trzeba zrobić, by tyle dostać!

źródło: egoistki

Następny artykuł