Ból jest ogromny, jej syn stał się ofiarą popularnej zabawy. Kobieta ostrzega teraz innych rodziców, chodzi o zdrowie i życie dzieci

Ból jest ogromny, jej syn stał się ofiarą popularnej zabawy. Kobieta ostrzega teraz innych rodziców, chodzi o zdrowie i życie dzieci Źródło: parenting.pl

Wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że ich syn wylądował w szpitalu przez popularną zabawę. Poczuli się zobowiązani do ostrzeżenia innych rodziców. Opiekunowie powinni zwracać większą uwagę na to, co robią ich dzieci. Niebezpieczny trend spopularyzowali użytkownicy jednej z aplikacji na telefon.

Kobieta postanowiła działać po tym, jak jej syn trafił w ciężkim stanie do szpitala. Chłopak doznał obrażeń głowy wskutek zabawy, która została spopularyzowana przez jedną z największych aplikacji na telefon. Rodzice rannego dziecka ostrzegają innych opiekunów, aby uważali na swoje pociechy, bo konsekwencje braku wyobraźni mogą być brutalnie.

Kiedyś rodzice mogli obserwować przez okno, czy ich syn lub córka bawią się bezpiecznie. Wraz z biegiem czasu to media stały się największą rozrywką dzieci już od najmłodszych lat. Opiekunowie - często nie tak biegli w korzystaniu z technologii - pozostają nieświadomi tego, co robią ich dzieci, korzystając z najróżniejszych aplikacji. Okazuje się, że niektóre trendy mogą być bardzo szkodliwe. Przekonała się o tym matka chłopca, który niedawno w wyniku jednej z zabaw wylądował w szpitalu z poważnymi obrażeniami głowy. Teraz kobieta apeluje do innych rodziców.

Syn stracił przytomność w trakcie popularnej zabawy

Syn tej kobiety, jak miliony dzieci w wieku od 13 do 15 lat, korzystał z TikToka - popularnej aplikacji na telefon. Program umożliwia nagrywanie bardzo krótkich filmików i dzielenie się ich treścią z innymi użytkownikami. Pomysły na korzystanie z niego - podobnie jak wyobraźnia dzieci - są nieograniczone. Jedni tańczą, drudzy po prostu mówią do swoich obserwatorów, a jeszcze inni - śpiewają. Młodzi użytkownicy niestety często też zapominają o rozsądku i granicach. I właśnie tak powstają nagrania kłócących się rodziców albo rodzeństwa korzystającego z łazienki. Pojawiły się również niepokojące doniesienia o pojawieniu się na TikToku dziecięcej pornografii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie wiedziała, że jej syn padnie ofiarą jednej z zabaw, która ostatnio zdobywa popularność na całym świecie. Niestety wraz z wzrostem zainteresowania, przybywają również poszkodowani. "Wyzwanie łamacza czaszek" - tak nazwano powstałą grę - polega na zrobieniu znajomemu dowcipu. Trzy osoby umawiają się, że wspólnie podskoczą. Żart polega na tym, że gdy niczego niepodejrzewająca osoba skacze, pozostałe dwie ją popychają. W efekcie ofiara wyzwania upada na ziemię. Dokładnie to stało się z chłopcem, który obecnie leży w szpitalu.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach

2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Syn Valeri Hodson upadając, mocno uderzył tyłem głowy o ziemię. W trakcie wstawania, stracił przytomność i ponownie uderzył- tym razem przednią częścią czaszki - w ziemię. Po tym, jak chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala, jego matka opublikowała tę historię. Okazało się, że nie jest to jedyny przypadek. Na świecie przez taką zabawę obrażenia odniosło obrażenia już wiele dzieci. Nierzadko żart kończył się złamaniami kości oraz wstrząsem mózgu. Mama zaapelowała do rodziców o większą czujność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca

źródło: lelum.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News