Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita Źródło: Fot. Pixhere

Syn zmarł w wieku zaledwie 22 lat. Przedwczesna śmierć młodzieńca zupełnie zdruzgotała jego ojca, który od chwili śmierci nieustannie odwiedzał miejsce tragedii, zostawiając przy nim kwiaty i znicze. Pewnego dnia znalazł tam kartkę, której treść zwaliła go z nóg.

Syn zmarł w wypadku samochodowym w wieku 22 lat. Tragedia miała miejsce na skrzyżowaniu dwóch dróg w Kalifornii. Od chwili tragedii, ojciec nieustannie odwiedzał miejsce, gdzie młodzieniec zmarł. Pozostawiał tam znicze, a także zawsze chwilę modlił się za duszę 22-latka. Pewnego dnia, gdy przyszedł po raz kolejny "odwiedzić" syna, nieopodal własnoręcznie zrobionego, prowizorycznego nagrobka, znalazł list, który bardzo go zdziwił.

Jego syn zmarł 13 lat temu. To, co zrobili ludzie dobrej woli, aby upamiętnić jego śmierć, jest niesamowite

Ray Olson to ojciec Raymonda Olsona - tragiczne zmarłego 22-latka, który zginął w wypadku samochodowym. Od tamtego wydarzenia ojciec Raymonda nie wspominał zbyt wiele o szczegółach wypadku swojego syna. Te od zawsze były dla niego zbyt bolesne. Od chwili śmierci Raymonda jego tata odwiedzał regularnie, kilka razy w roku miejscu, gdzie zginął, aby chwilę oddać się refleksji i "porozmawiać z duszą swojego syna".

Ray wiedział, że zbyt długo nie będzie mógł przychodzić do syna, bowiem teren, na którym miał miejsce wypadek, nie należy do miasta. Był własnością pewnej wielkiej korporacji, która lada chwila mogła zagospodarować przestrzeń w sposób, w jaki tylko podobało się będzie zarządowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Pewnego dnia Ray znalazł list, który go wzruszył

Przychodząc w sierpniu 2016 roku w miejsce wypadku, Ray nie spodziewał się, że znajdzie tam list, który całkowicie go wzruszy. W liście zarząd korporacji poinformował Raya, że nie zamierza zabudowywać terenu, gdzie zmarł jego syn. W miejscu tym, o ile Ray wyrazi na to zgodę, spółka postanowiła postawić kamień upamiętniający Raymonda, a także ławeczkę, aby Ray razem z żoną mógł zasiąść obok kamienia i spokojnie powspominać szczęśliwe chwile u boku syna. Trzeba przyznać, że gest ten jest wspaniały i nic dziwnego, że do głębi wzruszył cierpiącego ojca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News