Syn Świerzyńskiego
Facebook.com/bayerfull
Monika Majko - 18 Listopada 2020

Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć

Syn Sławomira Świerzyńskiego ma za sobą traumatyczne doświadczenie, chłopak został porwany dla okupu, przestępcy nie mieli dla niego litości. Rodzina discopolowca przeżyła chwilę grozy, niewiele brakowały, by młody mężczyzna nie wrócił do domu.

Syn znanego discopolowca był ofiarą napadu i porwania, chłopaka uratowano w ostatnim momencie. To traumatyczne doświadczenie to nie jedyny szczegół w życiorysie Sławomira Świerzyńskiego, który przykuwa uwagę. Lider zespołu Bayer Full ma za sobą ciekawą przeszłość.

Syn piosenkarza został porwany dla okupu

Sławomir Świerzyński kojarzony jest przez większość Polaków ze swojej kariery muzycznej oraz kontrowersyjnych, a często nawet absurdalnych wypowiedzi. Piosenkarz jest liderem zespołu Bayer Full i w swoich najlepszych czasach był jednym z najbardziej popularnych wykonawców muzyki disco polo, nie tylko w Polsce, ale również i poza granicami kraju.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Niewielu fanów wie jednak, że słynny piosenkarz ma za sobą ciekawą przeszłość. Muzyk stanął na ślubnym kobiercu z 16-letnią dziewczyną, która pod sercem nosiła już jego dziecko. Świerzyński poznał swoją żonę Renatę w harcerstwie, gdzie jako 22-letni starszy druh opiekował się grupką młodszych harcerzy.

Para doczekała się dwóch synów - Damiana i Sebastiana. Muzyk ma jeszcze jedna córkę Nikolę, która jest owocem jego pozamałżeńskiego romansu. Jak sam przyznał, jego żona, z którą pomimo perypetii do dzisiaj pozostaje w związku małżeńskim, ma do niego ogromną cierpliwość.

- Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk - wyznał Sławomir Świerzyński w wywiadzie dla "Dobry Tydzień".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Syn Świerzyńskiego został odnaleziony w ostatnim momencie

Sławomir Świerzyński doświadczył również obawy o życie swojego syna. W 2004 roku Sebastian Świerzyński został napadnięty i porwany dla okupu. Do zdarzenia doszło nieopodal jego domu rodzinnego w Woli Łąckiej. Porywacze zażądali od rodziny chłopaka ogromnej sumy. Wiedzieli, że Świerzyński dorobił się majątku dzięki występom z zespołem Bayer Full.

- Kazali zadzwonić żonie na telefon syna. Wtedy padła kwota okupu: dwa razy po trzydzieści pięć tysięcy euro, trzydzieści tysięcy dolarów i piętnaście tysięcy funtów. Powiedzieli, że w ogóle nie będą się targowali. Mówię: bądźmy biznesmenami. Porozmawiajmy. Wy chcecie pieniądze, ja chcę odzyskać syna - relacjonował wokalista.

Dzisiaj grzeje:

1. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku

2. Groźny wypadek nowego chłopaka Haliny Mlynkowej. Na miejscu straż pożarna i policja

3. Śnieg i mróz uderzą znienacka w Polskę już za kilka dni, wiemy gdzie będzie biało. Polacy muszą się przygotować

Discopolowiec nie przystał na ofertę porywaczy i zawiadomił policję. Sebastian został szczęśliwie odnaleziony dwa dni po porwaniu, chłopak natychmiast trafił do szpitala, był wycieńczony i wygłodniały. Do dziś ma ślady porwania, ponieważ przestępcy tak mocno związali mu ręce, że doprowadzili do stałego przykurczu palców.

Chłopak odnalazł się w ostatnim momencie, rany od wiązań były tak poważne, że kilka godzin zwłoki w poszukiwaniach mogłoby okazać się dla niego śmiertelne. Te wydarzenia wpłynęły na życie całej rodziny Sławomira Świerzyńskiego. Nikola, po porwaniu swojego brata postanowiła, ze zostanie policjantką.

- Nikola będzie pomagać pokrzywdzonym i łapać złoczyńców. Na pewno doświadczenie brata miało wpływ. Bardzo to przeżyła. Chce łapać złoczyńców, pomagać dobrym. W nas wszystkich siedzi teraz to bezpieczeństwo - powiedział muzyk w jednym z wywiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające wyznanie pielęgniarki. Obnażyła problemy, z którymi muszą się borykać każdego dnia
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Pogromca tłuszczu, kilogramy same znikają, a wystarczy pić go raz dziennie. Imbir z 2 dodatkami sprawi, że odchudzanie będzie czystą przyjemnością
  7. Mówił, że w tirze wiezie kapustę. Celnicy pobledli, gdy odkryli prawdę
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News