4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące

4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące Źródło: .

Maleńki syn na chwilę wybudził się ze śpiączki, by powiedzieć mamie coś bardzo ważnego. Słysząc jego, słowa trudno powstrzymać łzy. Historia rozrywa serce na kawałki.

4-letni syn przebywał w śpiączce, a jego stan zdrowia był krytyczny. Lekarze wiedzieli, że jego koniec jest coraz bliżej, a rodzina zaczęła stopniowo oswajać się z ta przykrą myślą, choć jednocześnie nie tracili nadziei, że los jeszcze się do nich uśmiechnie. Niespodziewanie malec wybudził się i powiedział coś, czego obecni na sali nigdy nie będą w stanie zapomnieć. 

Jej syn wybudził się ze śpiączki i powiedział bardzo ważną rzecz 

Mieszkanka amerykańskiego stanu Maryland - Ruth Scully,  niestety nigdy nie mogła cieszyć się z macierzyństwa na tyle, co inne kobiety. Była oczywiście dumna ze swojego syna Nolana, a każdego dnia starała się pokazać mu, jak bardzo go kocha, a jednocześnie jej serce było przepełnione miłością i żalem. Gdy chłopiec miała zaledwie 2 lata zdiagnozowano u niego nowotwór, a dokładniej mięsaka prążkowanokomórkowego. Mimo szybko podjętego leczenia z każdym miesiącem jego życie było coraz bardziej zagrożone. 

W szpitalu spędzali już nie tylko godziny, ale wręcz dni i tygodnie. Lekarze robili, co moli, by ocalić malca, ale ostatecznie, po dwóch latach walki, zdali sobie sprawę, że nie są w stanie już nic zrobić. Dawali mu zaledwie kilkanaście dni życia, dlatego Ruth nawet na krok nie odstępowała swojego synka. Dużo rozmawiała z nim o tym, co wydarzy się niebawem. Wyjaśniła 4-latkowi, że ten niebawem będzie się nią opiekował z nieba. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pewnego dnia, gdy kobieta znów obudziła się przy szpitalnym łóżku chłopca, zapytała tylko, czy może iść wziąć prysznic. Nolan pozwolił mamie, a w międzyczasie towarzystwa miał dotrzymać mu partner. To były jego ostatnie chwile, o których Ruth postanowiła opowiedzieć w mediach społecznościowych. Z żalem opisała moment, w którym chłopiec wybudził się ze śpiączki, by powiedzieć jej coś bardzo ważnego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć
2. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła mamę o pomoc. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze

- Powiedziałam, że wrócę za dwie sekundy. Uśmiechnął się do mnie. Zamknęłam drzwi do łazienki, a on zamknął oczy. Był w śpiączce. Kiedy otworzyłam drzwi, zespół medyczny otaczał jego łóżko. Odwrócili się i ze łzami w oczach powiedzieli, że zapadł w głęboki sen. Nic nie czuł. Miał ciężki oddech, a jego prawe płuco prawie się zapadło. Podbiegłam i wskoczyłam do jego łóżka. Położyłam rękę na prawej stronie jego twarzy. Wtedy stał się cud. Mój aniołek wziął głęboki oddech, otworzył oczy, uśmiechnął się do mnie i powiedział: Kocham cię mamo. Później odwrócił głowę i zmarł - napisała Ruth. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursu
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News