Ich nowo narodzony syn zmarł. Po 4 dniach odebrali telefon, po którym ich życie już nigdy nie będzie takie samo

Ich nowo narodzony syn zmarł. Po 4 dniach odebrali telefon, po którym ich życie już nigdy nie będzie takie samo Źródło: caternews

Syn ledwo pojawił się na świecie, a już umarł. Zrozpaczeni rodzice po czterech dniach od jego śmierci odebrali nieoczekiwany telefon. Słowa, które usłyszeli, zmieniły ich życie. Nikt się nie spodziewał takiego biegu wydarzeń.

Syn Katie i Josha Butlerów pojawił się na świecie po bardzo długim wyczekiwaniu przez swoich rodziców. Niestety, gdy się urodził, okazało się, że jest chory i będzie musiał spędzić w szpitalu więcej czasu niż przeciętny niemowlak. Były to dokładnie 132 dni ciężkiej walki o każdy oddech maluszka. Niestety, walka ta zakończyła się jego śmiercią.

Nowo narodzony syn nie wrócił do domu razem z rodzicami

Po powrocie do mieszkania Katie i Josh byli w rozsypce. Cała nadzieja na wyzdrowienie maluszka została odebrana razem z jego śmiercią. Nie mogli pogodzić się ze stratą i nic nie przynosiło im radości. Każdy dzień bez ukochanego syna przedłużał się niemiłosiernie, a oni nie wiedzieli, co mają ze sobą zrobić, by przeżyć żałobę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z racji tego, że para była głęboko wierząca, jedyne na czym skupiali swoją uwagę, była modlitwa. Katie i Josh modlili się o cud. Wiedzieli, że nikt nie jest w stanie zwrócić im dziecka, ale błagali o siłę, by móc w ogóle wstawać z łóżka. Dziś chcą wierzyć, że to właśnie modlitwa sprawiła, że po czterech dniach zadzwonił do nich nieznany numer.

Syn odchodzi, a rodzice dostają niespodziewany telefon

Był to telefon ze szpitala. Do pogrążonych w żałobie rodziców zadzwonili, by poinformować ich, że w placówce pojawił się chłopczyk w tragicznym stanie, którego matka zostawiła ze względu na jego liczne choroby. 

Niewiele się zastanawiając, Katie i Josh pojechali do szpitala, by poznać Braxa. Chłopczyk był wcześniakiem, miał problemy z oddychaniem i nadciśnienie płucne. Pogrążona w żałobie para codziennie pojawiała się w szpitalu i każdego dnia siedziała przy łóżeczku dziecka. W międzyczasie postarali się o prawo do opieki nad chłopcem, by potem łatwiej go adoptować

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Gdy zabrali go w końcu do domu, nowy syn Katie i Josha zaczął się lepiej czuć, a jego stan zdrowia nie zagrażał już życiu. Dzisiaj jest w pełni zdrowym dzieckiem, które w wyjątkowych okolicznościach znalazło najlepszych rodziców na świecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskórniaki Polaków pójdą na wypłaty 13. emerytur. Grozi to ZAWALENIEM systemu emerytalnego
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Tomek odciął żonie piersi, nos i uszy. Niewyobrażalny koszmar, w którym życie straciło 5 osób
  4. Pan młody chciał zażartować z wybranki i powiedział "NIE". Nie mógł przewidzieć, jak tragicznie się to skończy
  5. Ostatnie chwile Kory przed śmiercią. Siostra gwiazdy w przejmujących słowach opisuje te tragiczne dni

źródło: topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News