Sprzedała auto brata na złom. 65 lat później jego syn mężczyzny sprawił, że zalał się łzami

Sprzedała auto brata na złom. 65 lat później jego syn mężczyzny sprawił, że zalał się łzami Źródło: YouTube/ TheAngryGrandpaShow

Syn tego starszego człowieka wiedział, jak sprawić mu wielką radość. Chociaż sprawa wymagała ogromnego zaangażowania, poświęcenia i wielkich pieniędzy, udało mu się odzyskać wspaniałą pamiątkę, którą mężczyzna uznał za straconą na zawsze. Łzom wzruszenia nie było końca.

Syn tego mężczyzny zrobił mu niesamowity prezent, a cała wzruszająca scena, która miała miejsce przy okazji jego wręczenia, trafiła do sieci. Charlie Marvin Green jr posiada własny kanał na YouTube. Znany jest tam jako Angry Grandpa (Wkurzony Dziadek), przez swoje zazwyczaj zgryźliwe usposobienie. Nie było jednak o tym mowy, kiedy dowiedział się, co takiego przygotował dla niego syn.

Syn dobrze znał historię starego Chevroleta

Każdy dziadek (i ojciec) ma własną historię, którą z pasją opowiada dzieciom i wnukom. Zazwyczaj dotyczy ona doniosłych przeżyć z młodości - pierwszej pracy, służby w wojsku, przyjaźni zawiązanych na studiach czy pierwszej miłości. Charlie miał historię o swoim pierwszym aucie. Czerwony Chevrolet 1955 był jego kompanem, od kiedy dostał go, gdy miał zaledwie 16 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Charlie bardzo przywiązał się do swojego pierwszego auta. Budziło ono nieskrywany podziw i zazdrość wśród rówieśników, umożliwiło mu niejeden wypad za miasto, a także przydawało się całej rodzinie. Niestety auto zgubiła właśnie ta przydatność. Pewnego razu jego siostra poprosiła go o pożyczenie samochodu na weekend. Charlie oczywiście się zgodził - nie chciał stać na jej drodze do szczęścia z chłopakiem, z którym chciała wyjechać na urlop.

Chevrolet poszedł na złom

Podczas wyjazdu przestarzałe już nieco auto przeszło poważną awarię. Ponieważ ani siostry Charliego, ani jej chłopaka nie było wówczas stać na kosztowną naprawę, stanęli przed wielkim dylematem. Bez pieniędzy nie mieli też jak wrócić do domu. Zdecydowali się sprzedać ukochane auto Charliego na złom. Gdy Charlie się o tym dowiedział, zalał się łzami, ale nie mógł już nic na to poradzić. Pojazd przepadł na zawsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Jego zdumienie było gigantyczne, gdy wychodząc z restauracji ze swoim synem, zauważył identyczny samochód stojący na parkingu restauracji. Mężczyźni zatrzymali się na chwilę, a Charlie jeszcze raz opowiedział historię swojego Chevroleta. Gdy wysiedli przed garażem w domu, starszy mężczyzna zaniemówił. Za nimi jechał czerwony Chevrolet. To wtedy Charlie zalał się łzami i uświadomił sobie, że dzięki synowi odzyskał najwspanialsze wspomnienie z młodości. Wtedy też otrzymał do rąk kluczyki do swojego ukochanego samochodu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność

źródło: webniusy

Następny artykuł