Myślała, że to osa ugryzła jej 3-letniego syna. Dopiero gdy całe jego ciało zaczęło sinieć pojęła przerażającą prawdę

Myślała, że to osa ugryzła jej 3-letniego syna. Dopiero gdy całe jego ciało zaczęło sinieć pojęła przerażającą prawdę Źródło: Screen/Lolmania

Syn został ugryziony przez osę, ale gdy na ciele dziecka zaczęły pojawiać się bardzo niepokojące objawy, do matki dotarło, że powód choroby jest zupełnie inny. 3-latek z każdą minutą stawał się coraz bardziej siny.

Syn został rzekomo ugryziony przez osę, jednak gdy na jego ciele zaczęły pojawiać się coraz bardziej przerażające objawy, do matki dotarło, jakie jest prawdziwe źródło jego dolegliwości. Malec cały zsiniał, a jego samopoczucie stawało się coraz gorsze.

Syn biegał boso po ogródku 

Syn Elisabeth Nordgarden korzystał z ładnej pogody i biegał boso po przydomowym ogródku rodziny. W pewnym momencie 3-latek przybiegł ze łzami w oczach i zasygnalizował, że czuje ból w stopie. Matka początkowo sądziła, że ugryzła go osa, później dotarło do niej jednak, że prawda jest dużo bardziej przerażająca. 

Po 15 minutach dziecko zaczęło puchnąć, a noga robiła się coraz bardziej sina. Wtedy rodzina podjęła natychmiastową decyzję o przewiezieniu syna do szpitala. Źródło pojawienia się tych tajemniczych objawów był dużo poważniejszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozpoczęła się walka o życie 

Okazało się, że 3-latek został ukąszony przez żmiję. Węże często w okresie letnim wychodzą ze swoich kryjówek po to, żeby powygrzewać się na słońcu. Jeden z nich musiał znaleźć się w ogródku państwa Nordgardenów i ewidentnie zaatakowała chłopca. 

Dziecko bardzo szybko otrzymało antidotum, ale w pewnym momencie jego stan bardzo się pogorszył. 3-latek doznał krwotoku wewnętrznego z jelita. Na szczęście lekarzom udało się opanować sytuację i zatamować krwawienie. Młody organizm miał duże trudności z przezwyciężeniem siły jadu, ale ostatecznie 3-latek wygrał to starcie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Ukąszenie żmii może mieć bardzo rozmaite skutki w zależności od osoby. Jedni lepiej znoszą siłę jadu, a innym przezwyciężenie trucizny idzie dużo ciężej. Gdy dojdzie już do takiej sytuacji, ważne jest to, żeby zachować spokój. Panika nie sprzyja bowiem racjonalnemu myśleniu. Najlepiej natychmiast po ukąszeniu udać się do szpitala, gdzie zajmą się nami profesjonaliści. Należy również pamiętać, że chodzenie boso po trawie zawsze obarczone jest pewnym ryzykiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
  3. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"
  4. 10-latka upuściła niemowlaka, później go nadepnęła. Za jego zabicie odpowie jak dorosła
  5. Mąż przez 21 lat ukrywał przed nią tajemnicę. Gdy poznała okrutną prawdę, chciała spalić wszystkie jego rzeczy

Źródło: lolmania

Następny artykuł