Syn Dagmary z Królowych życia zmienił się nie do poznania. Niewiarygodne, jak dziś wygląda

Syn Dagmary z Królowych życia zmienił się nie do poznania. Niewiarygodne, jak dziś wygląda Źródło: conanbestia/Instagram

Syn Dagmary Kaźmierskiej zaskakuje. Dziś młody chłopak jest niemalże nie do poznania. Zachwycające jest to, jak dziś wygląda. Na zdjęciach zamieszczonych w sieci, udokumentowana została cała jego metamorfoza. Conan wyrasta na prawdziwego przystojniaka.

Syn Dagmary, Conan występuje razem z mamą w programie "Królowe życia". Widzowie często mają okazję widzieć ich razem. Dzięki programowi pokazana została ich bliska relacja, ale nie tylko ona. Wszyscy mieli okazję zobaczyć, jak zmienia się Conan. Młody chłopak zaczął dorastać i dziś jest nie do poznania. 

Niedawno Dagmara Kaźmierska przeżyła ciężkie chwile.Chodziło o jej dziecko. Gwiazda programu "Królowe życia" z typowym dla siebie podejściem zareagowała na to, co się wydarzyło. Syn z pewnością nie był zdziwiony. 

Syn Dagmary w pierwszych odcinkach programu wyglądał zupełnie inaczej

Na przestrzeni wszystkich odcinków „Królowych życia” widzowie mieli okazję zobaczyć, jak zmienia się Conan. Syn Dagmary Kaźmierskiej w pierwszych odcinkach wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Widać było, że jako nastolatek zmaga się z poważnym trądzikiem, a także z nadwagą. W wielu odcinkach można było zobaczyć, jak wielką ma słabość do słodyczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niesamowita przemiany. Syn królowej życia zmienił się nie do poznania 

Dziś jednak Conan wygląda zupełnie inaczej. Wielką rolę w metamorfozie odegrała nowa pasja chłopaka, czyli street workout. Dzięki odpowiednim i regularnym ćwiczeniom zmieniło się jego ciało. Na zdjęciach publikowanych w Instagramie znajduje się wiele zdjęć, na których można zobaczyć, jak umięśniony jest Conan. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii

2. Nowe fakty na temat Iwony Wieczorek. Krzysztof Rutkowski ma informacje o miejscu ukrycia zwłok

Zażegnane zostały także problemy z cerą. Syn Dagmary nie zmaga się dziś z trądzikiem, a na jego twarzy pojawiła się zadbana broda. Conan wygląda zupełnie inaczej i zdecydowanie lepiej, co potwierdzają komentarze internautów i internautek, zamieszczone pod jego zdjęciami. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kogucik 🤣🤣

Post udostępniony przez Conan Kaźmierski (@conanbestia)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piłkarz cudem uniknął śmierci. Jego karierę przekreślił wypadek
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  3. Porwana 11-latka znalazła się po 6 latach. Detektyw zdradza, co się z nią dział, włos się jeży na głowie
  4. Polacy mogą dostać 1000 złotych od rządu. Nowy projekt zakłada jeden warunek
  5. Niezwykle ważne informacje, za chwilę wprowadzą nowe przepisy. Kierowcy mogą dużo łatwiej stracić prawo jazdy
  6. Niestety, domownicy mogą nie wytrzymać. Wielka pomyłka podczas gotowania ogórkowej czy rosołu może skończyć się posępnie

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News