Powierzyli swojego syna wykwalifikowanej opiekunce. Ale gdyby nie ich pies w życiu nie poznaliby koszmarnej prawdy

Powierzyli swojego syna wykwalifikowanej opiekunce. Ale gdyby nie ich pies w życiu nie poznaliby koszmarnej prawdy Źródło: facebook.com

Syn państwa Jordan od pewnego czasu zachowywał się niespokojnie. Piesek, który był bardzo przywiązany do potomka swoich państwa, Finna, zaczął warczeć na opiekunkę dziecka. Labrador, który do tej pory był bardzo spokojny, zaczął wzbudzać niepokój rodziców malca. Gdyby nie jego reakcja, prawda nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.

Syn państwa Jordan i labrador Lab są nierozłączni. Malec i piesek są najwierniejszymi towarzyszami zabaw, a sam zwierzak dba o dziecko tak, jakby było jego. Od pewnego czasu zwierzę warczało na opiekunkę chłopca, Alexis Khan, która przychodziła do malca w momencie, w którym jego rodzice opuszczali dom. Rodzice zaczęli łączyć fakty i na jaw wyszła przerażająca prawda.

Syn był terroryzowany przez opiekunkę. Prawda wyszła na jaw przez psa

Malec, który do tej pory był bardzo zadowolonym dzieckiem, od pewnego czasu zaczął być jękliwy, a pies, który się nim opiekował, miał ochotę atakować jego opiekunkę. Zachowanie zwierzaka zwróciło uwagę rodziców, którzy zaczęli podejrzewać, że z ich dzieckiem pod ich nieobecność może dziać się coś złego.

- Zauważyliśmy, że nasz pies stał się nadopiekuńczy wobec naszego syna Finna i był coraz bardziej wrogi wobec Alexis, więc zaczęliśmy być podejrzliwi - mówi matka chłopca

Rodzice postanowili umieścić telefon z opcją dyktafonu, aby podsłuchać co dzieje się w czasie, gdy chłopiec zostaje w domu. Prawda ich przeraziła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies uratował chłopca

Okazało się, że Alexis, która sprawiała wrażenie dobrej opiekunki, znęcała się nad dzieckiem. W nagraniu z dyktafonu można było usłyszeć, jak uderza chłopca, przeklina i krzyczy na psa, który próbował bronić dziecko przed jej agresywnym zachowaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Rodzina dziecka po odsłuchaniu nagrania od razu wezwała policję, która ujęła opiekunkę. Sąd oskarżył kobietę o znęcanie się, dzięki czemu najbliższe trzy lata spędzi w więzieniu. Gdyby nie postawa psa, mogło dojść jednak do o wiele większej tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł