Pobił matkę ze względu na papier toaletowy. Powód jest tak absurdalny, że aż odbiera mowę

Pobił matkę ze względu na papier toaletowy. Powód jest tak absurdalny, że aż odbiera mowę Źródło: pixabay.com Anemone123

Syn pobił własną matkę, a powód, dla którego zdecydował się na tak okrutny czyn, zwyczajnie odbiera mowę. Ciężko uwierzyć.

26-letni syn nagle wpadł w furię. W czasie kłótni z matką dopuścił się przemocy fizycznej. Interweniować musiały służby, którym szybko udało się ustalić, dlaczego młody mężczyzna okazał się tak bezwzględny. Ujawniono powód, który wręcz zapiera dech. Wszystko przez papier toaletowy. 

Syn pobił własną matkę. Absurdalny powód 

Jak podaje "Wprost", powołując się na informacje zagranicznych mediów, do zdarzenia doszło 6 kwietnia w Saugus na przedmieściach Santa Clarita w Kalifornii. W jednym z domów mieszkalnych doszło do awantury między synem, a matką. 26-latkowi szybko puściły nerwy w efekcie czego, uderzył kobietę. Po kilku minutach na miejscu zjawiła się policja, której udało się zatrzymać sprawcę i wszcząć wstępne dochodzenie. Po krótkiej rozmowie z pokrzywdzoną ustalono, co było powodem kłótni oraz karczemnego zachowania mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazało się, że wszystko przez papier toaletowy, który matka schowała przed własnym synem. Jak wyjaśniała, jej zdaniem 26-latek używał go zbyt dużo, a ona zaczęła martwić się o zgromadzone zapasy, zatem postanowiła je przed nim ukryć. Gdy ten poznał prawdę, wpadł w szał. 

-  Ofiara i podejrzany według relacji mieli wdać się w sprzeczkę słowną dotyczącą papieru toaletowego. Funkcjonariusze zatrzymali 26-latka pod zarzutem pobicia - poinformowała rzeczniczka lokalnego biura szeryfa Shirley Miller. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Jest decyzja, czy wydłużą rok szkolny przez epidemię. Minister edukacji oficjalnie zabrał głos

Jak możemy się dowiedzieć, kobieta odmówiła pomocy medycznej. Jednak to nie koniec szokujących informacji. Lokalna policja informuje, że w ostatnich dniach otrzymuje coraz więcej zgłoszeń dotyczących przemocy domowej. Zdaniem funkcjonariuszy wywołane jest to wprowadzonymi przez epidemię zakazami opuszczania domów. Mieszkańcy zbyt wiele czasu spędzają razem na małej przestrzeni.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząśnięci lekarze przekazali nieznane dotąd informacje. Wirus może mieć nietypowy i gwałtowny przebieg
  2. Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarza
  3. Córka marszałek Witek błaga internautów o pieniądze. Wiele osób załamuje ręce patrząc na powód
  4. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  5. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  6. Co, jeśli policja złapie cię na grillowaniu? Kary są olbrzymie

Źródło: wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News