Ciężarna zaczęła nagle wymiotować krwią i urodziła. Nie była nawet w stanie patrzeć na syna, powód rozdziera serce

Ciężarna zaczęła nagle wymiotować krwią i urodziła. Nie była nawet w stanie patrzeć na syna, powód rozdziera serce Źródło: Screen/Webniusy

Syn miał być spełnieniem jej marzeń. Poród okazał się jednak prawdziwym koszmarem. Wszystko zaczęło się, gdy u ciężarnej pojawiły się krwawe wymioty.

Syn przyszedł na świat w bardzo trudnej sytuacji, a całą akcję porodową poprzedziły krwawe wymioty matki. Kobieta nie była nawet w stanie spojrzeć na swoje dziecko - okoliczności tego porodu wprost rozdzierają serce. 

Syn był spełnieniem marzeń rodziców

Syn w wyniku nieoczekiwanego zwrotu akcji i przykrych doniesień dotyczących zdrowia kobiety, nie przyszedł na świat w naturalny sposób. Zanim dziecko się urodziło, ciężarna Loan Woll zaobserwowała u siebie niepokojące objawy. 

Kobieta stawała się coraz słabsza, a gdy zaczęła wymiotować krwią, partner zawiózł ją do szpitala. Diagnoza była podwójnie przykra dla obojga rodziców. Matka nie była w stanie nawet spojrzeć na swojego syna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Druzgocąca diagnoza 

Gdy Loan dotarła do szpitala, lekarze musieli przeprowadzić cesarskie cięcie. W trakcie przeprowadzania akcji okazało się, że serce maleństwa przestało bić. Syn, któremu nadano imię  Finnick Ngoc, urodził się martwy. 

- Trzymałam mojego syna przez 10 minut i nawet nie byłam w stanie na niego spojrzeć. Pomyślałam, że może jak nie będę na niego długo patrzyła, nie przywiąże się do niego i jakoś to przeżyje - powiedziała o tym przykrym doświadczeniu matka. 

Nie był to jednak koniec smutnych wiadomości dla tej rodziny. Niski poziom żelaza we krwi kobiety i wymioty związane były z chorobą, którą u niej zdiagnozowano. Loan cierpiała bowiem na chłoniaka nieziarnicznego. Kobieta w obliczu traumy, jaką jest utrata dziecka, musiała sobie jeszcze poradzić z wizją walki z poważną chorobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Te przykre wydarzenia nie załamały jednak Loan. Postanowiła skupić się na działalności charytatywnej i w ten sposób upamiętnić Finnicka. Udziela się w trzech organizacjach. Jedna wspiera badania nad nowotworami, druga wspiera kobiety walczące z rakiem, a trzecia rodziców, którym urodziły się martwe dzieci. Wszyscy powinni brać przykład z niezłomnej postawy kobiety, które przeżyła koszmar, ale mimo trudnych doświadczeń, zdecydowała się pomagać innym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Webniusy

 

Następny artykuł