Romuald Lipko w życiu chciał tylko jednego. Niestety nie udało się

Romuald Lipko w życiu chciał tylko jednego. Niestety nie udało się Źródło: youtube

Syn Romualda Lipko poniekąd poszedł w ślady ojca, bowiem uczęszczał do szkoły muzycznej, jednak ostatecznie nie zdecydował się na życie przed blaskiem fleszy i koncertowanie po całej Polsce. Tymczasem gwiazdor miał tylko jedno pragnienie.

Syn lidera Budki Suflera nigdy nie towarzyszył mu czy to w czasie tras koncertowych, czy podczas publicznych wyjść. Tę rolę pozostawił swojej mamie i jednocześnie żonie gwiazdora, która od samego początku trwała przy jego boku. Dorosły dziś Remigiusz był bliski, by pójść w ślady ojca, jednak ostatecznie zdecydował zupełnie inaczej. Tymczasem muzyk pragnął w życiu tylko jednego. 

Syn Romualda Lipko nie poszedł w ślady ojca. Muzyk marzył tylko o jednym, jednak niestety się nie udało 

Przypominamy, że Romuald Lipko, współzałożyciel Budki Suflera, zmarł w nocy z 6 na 7 lutego tego roku po wielomiesięcznej walce z nowotworem. Muzyk pozostawił po sobie pustkę w sercach tysięcy fanów, przyjaciół, ale przede wszystkim żony Doroty i syna Remigiusza. Gwiazdor i, jak sam czule o niej mówił, "Dorotka" tworzyli zgodne i szczęśliwe małżeństwo od ponad 45 lat, a dopełnieniem ich sielanki był wyczekany i upragniony jedynak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wiadomo, Remigiusz uczęszczał do szkoły muzycznej, zatem był bardzo bliski, by iść w ślady ojca. Ostatecznie wybrał dla siebie zupełnie inną ścieżkę, w pełni stroniąc od świata show-biznesu, a skupiając się ukończeniu prawa i administracji na UMCS w Lublinie. Spotkał również kobietę swojego życia, z którą dziś wspólnie wychowuje córeczkę Laurę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wspaniały hołd dla Anny Jantar. Natalia Kukulska nie kryje łez
2. Trwa akcja służb na południu Polski, niezbędna ewakuacja. Nie jest dobrze

Romuald Lipko chętnie opowiadał o swojej wnuczce z dumą wyznając, że dziewczynka ma dobry słuch i wykazuje zainteresowanie muzyką, co od razu nasuwało w jego głowie myśl, że w przyszłości być może to ona pójdzie w jego lady. Gwiazdor nie ukrywał, że gdy mała Laura pojawiła się na świecie, zakochał się w niej do szaleństwa, a jedynym jego największym pragnieniem zawsze była gromada wnucząt. Żartobliwie stwierdzając, że dziadkiem mógłby być w wieku 20 lat, kilkukrotnie przyznał, że gdy na świecie pojawiają się wnuki, "człowiek przeżywa drugą młodość". Niestety, Lipko nie udało się doczekać kolejnych pociech.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News