Po 34 latach dowiedziała się, że Maciej nie jest jej synem. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, finał zwala z nóg

Po 34 latach dowiedziała się, że Maciej nie jest jej synem. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, finał zwala z nóg Źródło: Screen magazyn "Polska i Świat"

Syn okazał się nie być biologicznym dzieckiem małżeństwa Zielińskich. Pani Elżbieta dopiero po 34 latach poznała prawdę, to był cios prosto w serce. Co ciekawe, o wszystkim dowiedziała się przez przypadek. Niedługo później zdecydowała się na bardzo ważny krok.

Syn, który był ich oczkiem w głowie przez kilkadziesiąt lat, okazał się nie być ich dzieckiem. Testy DNA ujawniły prawdę, niestety doszło do nich w przykrych okolicznościach.

Małżeństwo było zdruzgotane

Elżbieta i January Zielińscy przez 30 lat wychowywali Macieja, który jak się okazało, nie był ich biologicznym synem. O wszystkim dowiedzieli się przed czterema laty, kiedy to spotkała ich osobista tragedia - w pożarze życie stracił właśnie Maciej. Ciało było w takim stanie, że identyfikacja zwłok była niemożliwa, dlatego zdecydowano się na badania DNA.

Małżeństwo było w ogromnym szoku kiedy dowiedziało się, że Maciej nie jest biologicznym synem pana Januarego. Kolejny cios nadszedł szybko - zmarły okazał się nie być też prawdziwym dzieckiem pani Elżbiety. Po następnych badaniach okazało się, że w pożarze rzeczywiście zginął Maciej Zieliński, jednak z rodzicami nie łączyło go kompletnie nic.

Biologiczny syn odnalazł się po czterech latach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pani Elżbieta od razu zapragnęła znaleźć biologicznego syna. Najpierw próbowała to zrobić na własną rękę, potem skorzystała z pomocy doświadczonych wolontariuszy. W szpitalu musiało dojść do przerażającej pomyłki. Kobieta pamięta jedynie cesarskie cięcie pod narkozą i pierwszy kontakt z dzieckiem, który nastąpił dopiero po kilkunastu godzinach. Internauci wykazali się niezwykłymi zasięgami, otuchą i siłą. W zeszły piątek, po czterech latach wysiłków, udało się dotrzeć do mężczyzny, który przeszedł testy DNA i okazał się biologicznym synem pani Elżbiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt się nie spodziewał. Dagmara przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje
2. Michał Wiśniewski od lat zmaga się z nieuleczalną chorobą. Jest praktycznie niewidoczna
3. Rafał Trzaskowski przekazał pilną wiadomość. Wszystko po nagłej i tragicznej śmierci wielu osób

Jak do tej pory brak informacji, czy już doszło do spotkania państwa Zielińskich z odnalezionym dzieckiem. To dla nich trudny krok, podobnie jak dla zszokowanego mężczyzny oraz jego rodziny - przecież był przekonany, że wychowują go biologiczni rodzice. Pozostaje też pytanie, czy szpital, w którym doszło do pechowej zamiany, po tylu latach poniesie jakąkolwiek odpowiedzialność.

- Upływ czasu może utrudnić postępowanie, ale w żadnym wypadku nie jest przeszkodą, żeby udowodnić, gdzie i w którym momencie doszło do zamiany dzieci - powiedziała w rozmowie z TVN24 adwokat Maria Wentlandt-Walkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Może dojść do najgorszego. Polsat przekazał zatrważające wieści
  2. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  3. Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę
  4. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu
  5. Po dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracować

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News