Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg

Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg Źródło: screen/popularne/

Syn sprzątał mieszkanie po śmierci swojej mamy. Po chwili postanowił zajrzeć w miejsce, które od zawsze najbardziej go interesowało. Przez lata miał własną teorię tego, co może znajdować się w tajemniczym pudełku, jednak nawet w najgorszych koszmarach nie byłby w stanie przewidzieć czegoś takiego.

Syn od czasów dzieciństwa zastanawiał się, co jego mama może skrywać w zamrażalce. Dopiero po jej śmierci zdecydował się zajrzeć w intrygujące miejsce i raz na zawsze rozwikłać zagadkę. To, co ukazało się jego oczom, przerosło jego najgorsze wyobrażenia. 

Syn sprzątał mieszkanie zmarłej matki. Zajrzał do zamrażalki 

Adam Smith doszczętnie załamał się, gdy jego mama odeszła po wielu latach walki z rakiem. Mimo to wiedział, że musi zebrać się w sobie i uporządkować wszystkie jej rzeczy. Mężczyzna udał się do jej mieszkania i kolejno sprzątał każde pomieszczenie. Po kilku godzinach zabrał się za kuchnię, gdzie przypomniał sobie o tajemniczym pudełku w zamrażalce. 

Adam wspomina, że gdy był jeszcze dzieckiem, widział dość spore opakowanie w jej wnętrzu, jednak matka nigdy nie pozwalała mu go dotykać i niezwykle denerwowała się, gdy nie słuchał. Choć sprawa wydawała się dojść podejrzana, Smith twierdził, że kobieta może w nim przechowywać tort i dlatego nie chciała, by chłopiec tam zaglądał. Lata mijały, a pudełko nie znikało z zamrażalki i co więcej, jego zawartość wciąż była nieznana. Dopiero po śmierci matki, Adam postanowił zajrzeć do środka i ostatecznie poznać prawdę. Delikatnie rozchylił jego ścianki i wkładając do niego rękę, poczuł coś miękkiego.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Porażające odkrycie po latach 

Zaciekawiony Smith wyjął pakunek i z przerażeniem w oczach zajrzał do jego wnętrza. Najpierw ukazała mu się maleńka stopa, a po chwili główka. Okazało się, że przez wiele lat jego mama skrywała zwłoki dziecka. Mężczyzna zawiadomił policję i oddał ciało specjalistom, którzy przeprowadzą sekcję zwłok. 

- Nie mogę nawet zapytać matki o to, co się stało. Muszę poczekać na sekcję zwłok, żeby zobaczyć, czy to dziecko kiedykolwiek żyło, czy zostało zamordowane? A może były inne przyczyny śmierci mojej siostry - wyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
    2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
    3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
    4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
    5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: popularne 

Następny artykuł