Zeszli do piwnicy, matka już ich nigdy nie zobaczyła. Dokonano strasznego odkrycia na południu Polski

Zeszli do piwnicy, matka już ich nigdy nie zobaczyła. Dokonano strasznego odkrycia na południu Polski Źródło: .

Syn wraz z bratem zeszli do piwnicy, a później bardzo długo stamtąd nie wracali. matka zaczęła martwić się o dzieci, powiadomiła policję i sama wyruszyła na poszukiwania.

Syn kobiety zszedł do piwnicy wraz ze swoim bratem i długo stamtąd nie wracali. Zaniepokojona ich nieobecnością matka powiadomiła policję i postanowiła wybrać się w poszukiwaniu dzieci. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia dokonali strasznego odkrycia. 

Syn 57-latki zszedł do piwnicy, towarzyszył mu starszy brat

Do zdarzenia doszło w miejscowości Jakubowice w województwie świętokrzyskim. Pomieszczenie znajdowało się na głębokości około 3 metrów poniżej poziomu gruntu, rodzina przechowywała w nim warzywa. 27-latek wraz z 30-letnim bratem zeszli na dół i już nigdy stamtąd nie wyszli. Ich mama była zaniepokojona długa nieobecnością, nie mogła w żaden sposób nawiązać z nimi kontaktu.

57-latka zadzwoniła po pomoc, po czym sama udała się na poszukiwania mężczyzn, zeszła do piwnicy. Kiedy na miejsce dotarli funkcjonariusze, dokonali makabrycznego odkrycia w pomieszczeniu. Kobieta straciła przytomność i upadła na ziemię, natomiast jej synowie już nie żyli.

Tragiczne odkrycie w jednej z piwnic na południu Polski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka mężczyzn została natychmiast przetransportowana do szpitala, jej stan jest bardzo ciężki. Na ratunek dla mężczyzn było już za późno. Według ustaleń służb, przyczyną zgonu mężczyzn był bardzo niski poziom tlenu w pomieszczeniu.

- Strażacy przy użyciu detektorów wielogazowych badali atmosferę w tym pomieszczeniu. Poziom tlenu w piwnicy wynosił tylko 1,5 proc., a normalnie w powietrzu powinno być to około 21 procent. Zagłębienia terenu charakteryzują się niedoborem tlenu, im są położone niżej, tlenu jest mniej, ale również gromadzone warzywa mogą pobierać tlen i doprowadzić do takiej sytuacji - powiedział kpt. Mateusz Tarka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Lokalna społeczność jest w szoku, to ogromna tragedia. Jak przekazało "Radio Kielce", rodzina poszkodowanych została otoczona pomocą psychologiczną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News