Jej syn nosi pradawne imię i cierpi. Mama ujawniła straszną prawdę

Jej syn nosi pradawne imię i cierpi. Mama ujawniła straszną prawdę Źródło: youtube.com/ BebiProgram TV

Syn otrzymał od matki stare i dość nietypowe imię. Mama chłopca imieniem Kosma postanowiła napisać list, w którym opowiedziała historię swojego dziecka. To, co powiedziała, powinno dać do myślenia wielu osobom.

Syn został nazwany przez matkę nietypowym imieniem. Kobieta, której potomek wszedł właśnie w wiek licealny, postanowiła rozliczyć się z latami jego dzieciństwa. Matka opisała wszystkie szczegóły związane z wychowaniem chłopca, a także nie szczędziła mocnych słów innym dorosłym.

Syn dostał oryginalne imię. Matka o losach swojego dziecka

Na odważny list zdecydowała się jedna z internautek, która nie mogła uwierzyć w to, że jej przyjaciółka wzbrania się przed nadaniem dziecku imienia Gniewomir. Kobieta, która sama przed laty ochrzciła swojego syna jako Kosma, przekazała swoje przemyślenia względem starych imion i ich akceptacji społecznej. Zdaniem kobiety dzieci ze starymi imionami nie mają problemów z rówieśnikami. Prawdziwą przeszkodą są interakcje z dorosłymi.

- Mój syn ma na imię Kosma. Przez pierwsze lata jego życia ciągle słyszałam złośliwe komentarze. A już w sieci w dyskusjach to regularnie – tak samo: że skrzywdziłam dziecko, że jestem chorą matką z wybujałym ego, że funduję dziecku traumę. I wiecie co? G*wno prawda. Największą traumę fundujecie mu wy – dorośli, złośliwi komentatorzy, których wyobraźnia o ładnym imieniu dla dziecka kończy się na Olku i Adasiu (bez urazy dla Aleksandrów i Adamów, oczywiście). Mój syn od dzieci nigdy nie zaznał żadnej krzywdy - pisze kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn jest akceptowany przez rówieśników

Zdaniem mamy, jej syn nie ma problemów w szkole, a oryginalność i stary wydźwięk sprawiają, że cieszy się popularnością wśród kolegów i koleżanek.

Grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę

- Dziś mój syn jest nastolatkiem w liceum, jego imię się wyróżnia i z tego, co wiem, dzięki imieniu jest popularny wśród rówieśników, ale nie wynika z tego nic przykrego. Po prostu go kojarzą. Dorośli za często mierzą wszystkich swoją miarą i za szybko zapominają, jak to fajnie było być dzieckiem szczęśliwym i pozbawionym pretensji do świata. Kiedyś pracowałam w szkolnej świetlicy, więc miałam szansę obserwować dzieci. One są tolerancyjne z natury, to przez dorosłych stają się okrutne i złośliwe. Przez to, że są źle traktowane - twierdzi kobieta.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  4. TVN: Szaleniec właśnie wysadził dom w Polsce! Dziecięca krew polała się strumieniami, wszystko płonęło i latało w powietrzu
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

Źródło: Mama:du 

Następny artykuł