Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję

Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję Źródło: lolmania

Syn kobiety od razu wypełnił polecenie matki. Gdy tylko zobaczyła otaczające ich samochody, wyczuła, że coś jest nie tak. Prawdopodobnie uratowała im życie.

Syn od razu posłuchał polecenia matki. Szybka reakcja prawdopodobnie uratowała im życie. Kobieta jechała autostradą i zauważyła podejrzane zachowanie kierowców. Kilka samochodów nagle otoczyło ich auto. Jechali bardzo blisko i nie chcieli się oddalić. To wzbudziło jej czujność.

Syn bez wahania zaufał matce. Dzięki temu żyją

Johanna jechała autostradą numer 51 w Szwecji, w kierunku Kumla. W podróży towarzyszył jej syn i jego dziewczyna. Nagle zauważyli, że trzy inne auta zaczęły niebezpiecznie zbliżać się do ich pojazdu i otoczyły go. Kobieta zorientowała się, że coś jest nie tak - przestraszona kazała synowi wyciągnąć telefon i dzwonić na policję. Jej czujność i szybka reakcja prawdopodobnie ich uratowała.

Chłopak posłuchał matki i natychmiastowo wykręcił numer alarmowy. Po tym, jak opisał policjantowi sytuację, w której się znajdują, dostali od niego konkretne zalecenia.

- Policjant kazał nam zamknąć w samochodzie drzwi i absolutnie się nie zatrzymywać – powiedziała kobieta w wywiadzie dla stacji SVT News.

Syn zgłosił na policję nietypowe zachowanie na drodze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusz przyjął zgłoszenie i poinformował o sytuacji stacjonujące w niedalekiej odległości policyjne patrole drogowe. Od razu zablokowały trasę i zatrzymały do kontroli wszystkie przejeżdżające tamtędy pojazdy. Jego szybka reakcja i odpowiednia czujność Johanny, prawdopodobnie uratowała im życie. Podróż mogła się zakończyć dramatycznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Według szwedzkich funkcjonariuszy, takie działania to nowy sposób ataków, który stosują handlarze ludźmi. Otaczają samochód i wymuszają jego zatrzymanie, często doprowadzając również do kolizji. Wtedy porywają ofiary. Policja ostrzega i zaleca czujność na drodze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: Lolmania

Następny artykuł