Syn Beaty Kempy przerywa milczenie, pierwszy wywiad. Opowiedział o matce i Kaczyńskim

Syn Beaty Kempy przerywa milczenie, pierwszy wywiad. Opowiedział o matce i Kaczyńskim Źródło: Screen "Pytanie na Śniadanie"

Syn Beaty Kempy nie chciał długo czekać - postanowił podjąć męską decyzję i dał się poznać mediom w całej Polsce. W związku ze startowaniem do parlamentu z ramienia PiS opowiedział o swoich planach, pasjach, mamie oraz o pierwszym w życiu spotkaniu z prezesem prawicy.

Syn znanej polityk, Beaty Kempy, stanął twarzą w twarz z ciekawskimi dziennikarzami. Wszystko przez to, że już jesienią weźmie udział w wyborach do parlamentu. Postanowił dać się poznać - opowiedział o swoich zamiarach, ocenił politykę swojej mamy, a także dyskutował o dość niecodziennym hobby i o prezesie PiS.

Syn Beaty Kempy ocenił swoją mamę i zdradził hobby, które kocha

Syn Beaty Kempy bardzo ceni działania swojej mamy. 23-latek pragnie zdobyć tak ogromne doświadczenie jak ona. Zaznacza, że polityka jest w ich domu od zawsze, a on ma z kogo czerpać odpowiednie wzorce.

- Obserwowałem moją mamę i widziałem, jakiego zaangażowania i poświęceń wymaga ta praca. Wiem też, że mam w sobie na tyle sił i pokory aby się jej podjąć. Dostałem ogromną szansę od Zjednoczonej Prawicy i naprawdę jestem za nią wdzięczny. Jasne, że spoczywa na mnie podwójna odpowiedzialność, bo przecież jestem synem Beaty Kempy. Dorównać mojej mamie będzie naprawdę ciężko - podsumował rodzicielkę Cezary Kempa.

Dodał również, że to wrażliwa i empatyczna osoba, która w działania wkłada całe serce i postara się jej dorównywać, chociaż charakter odziedziczył po ojcu - potrafi zachować stoicki spokój w każdej sytuacji.

W dalszej części rozmowy 23-letni Cezary Kempa zdradził, że w wolnym czasie uwielbia polować. Jest myśliwym, a bakcyla zaszczepił w nim dziadek Walenty, a tata Beaty Kempy. Podobnie jak Bronisław Komorowski, młody polityk nie wstydzi się o tym mówić. Jest wręcz dumny, że ma pozytywny wpływ na środowisko, między innymi z powodu regulacji populacji zwierząt.

Wiadomo, czym zajmie się Cezary Kempa po wygranych wyborach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

23-latek ma bardzo ambitne cele. Ogromnie ważna jest dla niego ochrona środowiska, w dodatku jest również inżynierem leśnictwa, dlatego chciałby zająć się problemami natury w naszym kraju. Lecz to nie wszystko.

- Bliskie są mi także problemy ludzi młodych. Dużo rozmawiam z osobami w moim wieku, naprawdę wiem z czym się borykają. Trzecim filarem mojej kampanii jest rozwijanie świadomości historycznej. Dobrze pojęty patriotyzm - wyliczył dobrze przygotowany Cezary Kempa.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Jako, że jest osobą startującą z ramienia PiS, a także synem polityk, która bardzo dobrze zna Jarosława Kaczyńskiego, dziennikarze byli ciekawi, czy udało mu się już porozmawiać z prezesem sam na sam.

- Miałem ten zaszczyt i nie ukrywam, że byłem bardzo przejęty. Uścisnęliśmy sobie dłoń. Powiedziałem, że bardzo się cieszę i jestem dumny, że mam okazję poznać pana prezesa. Mam nadzieję, że kiedyś będzie sposobność aby dłużej porozmawiać - mówił widocznie podekscytowany Cezary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News