Okropna śmierć syna jednego z najbogatszych ludzi. Dokonał żywota na narkotykowej orgii swingersów

Okropna śmierć syna jednego z najbogatszych ludzi. Dokonał żywota na narkotykowej orgii swingersów Źródło: Instagram - arabianroyalagency

Syn miliardera poniósł śmierć, o czym mówią obecnie media z całego świata. Okoliczności jego odejścia są wstrząsające. Jak się okazuje, mężczyzna zmarł po zażyciu narkotyków w trakcie orgii.

Syn miliardera zmarł w wieku 39 lat, jak poinformowały światowe media. Jak się okazuje, mężczyzna poniósł śmierć w przerażających okolicznościach, w związku z czym może dojść do ogromnego skandalu. Rodzina zmarłego potwierdziła smutne informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Okoliczności odejścia członka rodziny szejka pochodzącego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wywołały ogromne poruszenie. Okazało się, że stracił on życie na skutek przedawkowania narkotyków w trakcie przebywania na orgii seksualnej swingersów. Informacje te nie zostały potwierdzone przez członków rodziny, jednak zgodnie podają je dziennikarze z wielu krajów.

Syn miliardera zmarł w przerażających okolicznościach. Do tragedii doszło podczas orgii swingersów

- Najwyraźniej była impreza, na której goście brali narkotyki i uprawiali seks. Podejrzewa się, że szejk Khalid mógł umrzeć nagle w wyniku przedawkowania narkotyków - mówi informator angielskiego "The Sun", które wskazuje na to, że potomek szejka Szaradży rzeczywiście brał udział w imprezie swingerskiej, na której pojawiły się niedozwolone używki.

W mediach społecznościowych ukazał się komunikat rodziny szejka Szaradży, w którym potwierdzono, że syn miliardera zmarł w Londynie kilka dni temu. Przez lata wydawało się, że Khalid bin Sultan Al Qasimi zrobi wielką karierę w świecie mody. Niedawno jego marka ubrań Quasimi zadebiutowała na męskich pokazach Fashion Week, dzięki czemu właściciel firmy mógł cieszyć się ogromnym sukcesem.

Syn szejka zmarł po przedawkowaniu narkotyków

- Zarządzono wprowadzenie trzydniowej żałoby narodowej, zaczynając od dnia, gdy ciało 39-latka spocznie w grobie. Flagi będą opuszczone do połowy masztu. Data pogrzebu ma zostać ogłoszona w najbliższym czasie - czytamy w komunikacie na oficjalnym koncie rodziny szejka na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez lata Al Qasimi starał się wypromować swoją markę, a gdy w końcu mu się to udało, mężczyzna poniósł przerażającą śmierć. O odejściu syna miliardera piszą obecnie media z całego świata, przytaczając jego historię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rydzyk na witrażu. Komiczna instalacja w kościele
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News