17-latek zabił matkę. Nowe fakty na temat zbrodni porażają, nie trafił do aresztu

17-latek zabił matkę. Nowe fakty na temat zbrodni porażają, nie trafił do aresztu Źródło: .

Syn kobiety sam zgłosił morderstwo na policję, 17-latek zabił swoją matkę w czwartek. Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie, doniesienia są szokujące.

Syn zabił swoją matkę w czwartek. Ogromna tragedia, która wydarzyła się w jednej z polskich miejscowości, wstrząsnęła krajowymi mediami. Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie morderstwa 47-latki. Doniesienia są szokujące, 17-latek wciąż nie został aresztowany.

Syn zabił swoją 47-letnią matkę

O morderstwie poinformował policję sam 17-latek. Do tragedii doszło na osiedlu Korczaka w miejscowości Garwolin. Po otrzymaniu zgłoszenia, funkcjonariusze natychmiast pojawili się na miejscu zdarzenia. Pomimo wezwania pogotowia i szybkiego podjęcia czynności rtowniczych, 47-letniej kobiety nie udało się przywrócić do życia. Na jej ciele znajdowało się wiele ran kłutych. O sprawie poinformował w czwartek portal "garwolin24".

- Przeprowadzono oględziny ciała z udziałem lekarza. W tym mieszkaniu doszło do zabicia kobiety. Na ciele denatki były liczne rany kłute, które najprawdopodobniej były przyczyną zgonu – przekazał w rozmowie z portalem "WP" Leszek Wójcik z garwolińskiej prokuratury.

Według nieoficjalnych ustaleń, nastolatek nie miał żadnych problemów w szkole, zdarzało się jednak wcześniej, że był agresywny w stosunku do swojej matki.

Według nowych informacji, napastnik do tej pory nie został aresztowany. Chłopak trafił na badania, jest w kiepskiej kondycji psychicznej.

- Młody mężczyzna został przewieziony do lekarza, który zgodnie z prawem miał stwierdzić, czy 17-latek może trafić do policyjnej izby zatrzymań. Lekarz nie wydał takiej zgody z uwagi na stan psychiczny – powiedział prokurator Wójcik.

Syn kobiety do tej pory nie został aresztowany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek został przewieziony na oddział psychiatryczny, a śledczy czekają, aż lekarze określą jego stan zdrowia jako stabilny. Dopiero wtedy będą mogli przesłuchać 17-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia Polaków. Nie żyje wielka legenda

Prokurator poinformował, że młodociany morderca odpowie przed sądem za dokonana zbrodnię jak osoba dorosła. Za morderstwo może mu grozić nawet dożywocie.

- Postępowanie dotyczy artykułu 148, par. 1 Kodeksu karnego, czyli zabójstwa – dodał prokurator Wójcik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację, która więcej odsłania niż zakrywa. "Zapomniała chyba spódniczkę założyć"

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News