Zabiła swojego synka, a potem zakopała go na podwórku. Jednak najbardziej przerażają jej tłumaczenia

Zabiła swojego synka, a potem zakopała go na podwórku. Jednak najbardziej przerażają jej tłumaczenia Źródło: fot. pixabay.com/Zozz_

Kobieta zgłosiła na policję, że jej syn nagle zniknął. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce dowiedzieli się strasznej prawdy. Okazało się, że matka pozbawiła go życia, a powód takiej decyzji był zatrważający.

Kiedy 28-latka pojawiła się na komisariacie aby zgłosić zaginięcie swojego dziecka, funkcjonariusze nie uwierzyli, że syn kobiety ot tak nagle zniknął z jej domu. Mimo to Rosjanka cały czas utrzymywała, że straciła swojego synka jedynie na chwilę z oczu, a on nagle zniknął. Policjanci udali się do domu 28-latki, aby sprawdzić, co tak naprawdę się stało. Po drobiazgowym sprawdzeniu całego mieszkania stwierdzili, że nie ma w nim nawet najmniejszego śladu włamania. Wtedy też zaczęli naciskać na kobietę, aż ta w końcu wyznała całą przerażającą prawdę.

28-latka twierdziła, że jej syn został porwany. Prawda była zupełnie inna

Dopiero pod naciskiem policjantów kobieta przyznała się do tego, że to właśnie ona jest odpowiedzialna za nagłe zniknięcie swojego dziecka. Wyznała prawdę o potwornej zbrodni, której dokonała i pokazała nawet dokładnie, gdzie pozostawiła ciało swojego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że kobieta udusiła swojego synka, a następnie zakopała jego ciało na podwórku, a dokładniej pod kompostem. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili wskazane przez nią miejsce, udało im się znaleźć zwłoki dziecka. Jednak to dopiero tłumaczenie kobiety dotyczące powodu zamordowania swojego syna zjeżyło włosy na głowach policjantów. Zdecydowała się na okrutne zamordowanie rocznego synka dlatego, że nie miała pieniędzy nawet na podstawowe rzeczy, takie jak jedzenie dla dziecka. Udało się również ustalić, że kobieta ma wiele długów, z czego największy opiewa na kwotę 55 000 rubli.

Dzisiaj grzeje: 1. Panna młoda nie pozwoliła druhnie przyjść na wesele. Kobieta nie chciała założyć peruki, żeby ukryć swoją chorobę

2. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS

Ciężko zrozumieć, że problemy finansowe mogły pchnąć kogokolwiek do zamordowania swojego dziecka, bo przecież jeżeli faktycznie kobieta chciałaby zadbać o dobro dziecka, to mogłaby oddać je do adopcji, gdzie miałoby na szczęśliwe i długie życie. Informacja o tej potwornej zbrodni momentalnie obiegła Internet i media, także okolicę, Ismajlowo w rosyjskiej Baszkirii, gdzie mieszkała kobieta. Za to, co zrobiła, grozi jej 20 lat pozbawienia wolności.

 

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Czy Violetta Villas miała dzieci? Po jej śmierci był problem
  4. Popularny polski jasnowidz fatalnie się pomylił. Kosztowało go to życie
  5. Meghan Markle uderzyła pięścią w stół. Nigdzie się nie rusza, a Harry jedzie na wesele byłej dziewczyny!

źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu