Świat wstrząśnięty! Dzieci, kobiety i mężczyźni nie żyją, koszmarny Sylwester
Bartłomiej Chudy - 1 Stycznia 2019

Świat wstrząśnięty! Dzieci, kobiety i mężczyźni nie żyją, koszmarny Sylwester

Sylwester kojarzy się ze świętowaniem końca starego roku. Na różne sposoby - od hucznego balu, przez małą domówkę, po plenerowe wycieczki. Trudno wyobrazić sobie, że w takiej chwili możemy stracić najbliższych...

Sylwester obchodzi cały glob. Nowy rok jako pierwsza powitała Oceania. Kilka godzin później świętowanie objęło wschodnią Azję. Nie dla wszystkich była to okazja do hucznego wejścia w nowy rok.

Miał być sylwester świętowany z rodziną. Zakończyło się wymordowaniem całej rodziny

W Tajlandii, w prowincji Chumphon rozegrał się prawdziwy dramat. Jak podaje serwis O2.pl w trakcie rodzinnej zabawy kończącej rok doszło do... morderstwa 6 osób. Sucheep Sornsung miał poczuć się znieważony przez swoich teściów. Uniósł się gniewem i sięgnął po broń. Powystrzelał zabijając śmiertelnie teściów i innych członków rodziny, w tym własne dzieci... Jak podają źródła to wydarzenia doszło tuż po północy. Lokalne służby potwierdziły, że wszystkie ofiary były rodziną mordercy. - W tym jego 9-letni syn i 6-letnia córka - powiedział Larp Kampapan z tajskiej policji w miejscowości Phato.

Zabił wszystkich, a następnie sam odebrał sobie życie

Dalej czytamy, że impreza odbywała się w salonie kosmetycznym. Dramat rozegrał się niedługo po tym jak mężczyzna dołączył do rodzinnego grona. Taką informację podał serwis "The Straits Times". Dorosłe ofiary miały od 47 do ponad 70 lat. Po zabiciu wszystkich morderca zdał sobie sprawę z tego co uczynił. Na koniec sam odebrał sobie życie. Nie chciał zdawać się na lokalny wymiar sprawiedliwości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
stefan12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązaćCzytaj dalej
Europejczyków szokuje tak wyrachowane morderstwo, zwłaszcza w tak podniosłej chwili, gdy zajmujemy umysły czymś znacznie przyjemniejszym. W tamtym rejonie świata nie jest to jednak wyjątek. Tajlandia słynie z przestępczości i podobnego sposobu "rozwiązywania sporów", jak przypomina anglojęzyczne źródło. Nie ma przy tym znaczenia pora roku, czy dnia.
Nie zmienia to faktu, że przez jednego człowieka nie żyje dziś cała rodzina i - zupełnie niewinne całego zamieszania - dzieci.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uprowadzenie i morderstwo słynnego polskiego dziennikarza. Służby ujawniają kulisy
  2. Pokłócili się o Smoleńsk. 36-latek nie żyje, został brutalnie zamordowany
  3. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  4. Wyznanie Krzyśka: „To, co robi moja dziewczyna w łóżku jest obrzydliwe. Nikt nie chciałby mieć takiej żony”
  5. Nie żyje aktor, którego pokochaliśmy za Chłopców z ferajny czy Ace Ventura. Koszmarna śmierć
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News