Ogromny cios dla fanów. Jedna z najważniejszych gwiazd zrezygnowała z występu w Sylwestra, powód jest wstrząsający

Ogromny cios dla fanów. Jedna z najważniejszych gwiazd zrezygnowała z występu w Sylwestra, powód jest wstrząsający Źródło: youtube/Robert Lajk

Sylwester z TVP w tym roku będzie się musiał obyć bez jednej z największych gwiazd. Okazało się, że musiała zrezygnować z występu z bardzo smutnego powodu.

Sylwester z TVP to jedna z popularniejszych, telewizyjnych imprez w Polsce. Gromadzi wielu widzów zarówno przed telewizorami, jak i w samym Zakopanem. W tym roku organizatorzy z pewnością liczą na kolejny sukces, jednak utrudnić im to może brak jednej z największych gwiazd.

Sylwester z TVP odbędzie się bez wielkiej gwiazdy. Zrezygnowała z przykrego powodu

Okazało się, że z występu musiała zrezygnować jedna z gwiazd młodego pokolenia, Małgorzata Jamroży, znana powszechnie jako Margaret. Jeszcze na początku grudnia zrezygnowała z prowadzenia oficjalnych kont w mediach społecznościowych oraz dalszej kariery muzycznej, przynajmniej na jakiś czas. Miała naprawdę poważny powód do takiej decyzji.

Jak sama stwierdziła, powodem takiej nagłej i drastycznej decyzji jest jej stan zdrowia. Dokładniej chodzi o jej stan psychiczny, który z powodu sławy i kariery zaczął się niestety pogarszać. Z tego też względu potrzebuje chwilowego odcięcia i odpoczęcia od show-biznesu.

Partner gwiazdy ostro skomentował sprawę. Wypowiedział się również jej agent

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Narzeczony Margaret, raper KaCeZet, zamieścił ostatnio na Instagramie ostry wpis, w którym mocno uderzył w show-biznes i menadżerów.

- Menadżerzy to psychopaci, językiem węży dogadani z wielkim bratem... gówna nie widać, bo zasypali je brokatem [...] Uważaj na show biz... bo cię wciągnie i splunie tobą na chodnik... to na zdrowiu może się odbić, ruszam do Mordoru jak Hobbit - pisał raper na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Chylińska ma sławnego brata. Nie uwierzycie jak wygląda, są tacy sami
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Jak dowiedziała się redakcja Pudelka, współpraca agenta z Margaret układa się bardzo dobrze. Możliwe więc, że raper miał na myśli kogoś innego, ale na razie pozostaje to jedynie w sferze domysłów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przestrzegał zasad zdrowego trybu życia. Zmarł zaledwie 20 dni po postawieniu diagnozy
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News