Media: Sylvester Stallone umiera?! Jest chory, ale wyjdzie z tego

Media: Sylvester Stallone umiera?! Jest chory, ale wyjdzie z tego Źródło:

Fani jednego z najbardziej znanych aktorów na całym świecie wpadli w ogromną rozpacz. Sylvester Stallone, który ma już swoje lata, trafił właśnie do szpitala, a jego stan jest zły. W mediach pojawiły się doniesienia, że "Rocky" umiera.

Gwiazda wszech czasów

Sylverster Stallone to gwiazda światowego formatu, w czasie swojej kariery zagrał główne role w jednych z największych hitów w historii kina tj. Rambo czy Rocky. ZOBACZ TAKŻE - Sylvester Stallone nie chce o tym mówić. Żył w cieniu koszmaru Niestety jego kariera stanęła właśnie pod ogromnym znakiem zapytania. Jak dowiedziały się amerykańskie media, gwiazdor trafił ostatnio do szpitala w Los Angeles w okropnym stanie. Co jednak najgorsze, gdyby nie osobiści lekarze 71-letniego aktora, którzy wręcz zmusili go do pójścia do szpitala, to Stallone mógł umrzeć w swoim domu.

Sylvester Stallone umiera

Aktor przeszedł już serię badań, jednak jego menedżerowie nie zdradzają co mu dolega. Z nieoficjalnych przecieków do mediów można jednak wywnioskować, że z "Rambo" jest już naprawdę źle. Stallone ma mieć aktualnie bardzo poważne problemy przede wszystkim z sercem, a to w jego wieku jest ogromnym zagrożeniem życia. ZOBACZ TAKŻE - Alkohol ZABIJA gwiazdę "Świata wg Kiepskich" Co on wyrabia?! Do tak koszmarnego stanu fizycznego i psychicznego, już nie młodego przecież aktora, miały doprowadzić ostatnie oskarżenia o gwałt na młodej dziewczynie, którego miał się dopuścić w latach 90. ubiegłego wieku oraz zażywanie narkotyków (Stallone był w przeszłości skazywany za posiadanie znacznych ilości). Według osób z najbliższego otoczenia aktora, jego stan jest tak koszmarny, że pozostało mu już naprawdę niewiele czasu. Lekarze, którzy się nim opiekują robią wszystko co w ich mocy, jednak szans na powodzenie nie ma zbyt wielkich. Następny artykuł