Wszyscy poznali go, będąc jeszcze dziećmi. Widzieliśmy jego twarz prawie że codziennie, odwiedzając sklepy i robimy to do dziś. Zobacz, jak teraz wygląda bohater najmłodszych.

Josh Bateson, gdy robiono mu jego najsławniejsze zdjęcie miał zaledwie 10 lat. Wykonano je na potrzeby kampanii firmy Kinder. Obecnie 23-letni Brytyjczyk, wciąż widnieje na opakowaniach „Kinder Czekolady”, którą zajadały i wciąż zajadają się pokolenia małych i większych Europejczyków.

Trudno zapomnieć tę twarz. Bateson, choć wydoroślał i jest teraz przystojnym mężczyzną, w dalszym ciągu stuprocentowo przypomina dawnego siebie. Obecnie stara się robić karierę jako model, a także studiuje stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Loughborough w Londynie. Kobiety za nim szaleją, a jego profil na Instagramie śledzi 158 tyś. osób.

Beteson nie jest też jedynym dzieckiem, które ukazało się na opakowaniach popularnych łakoci. Przed nim był ktoś inny. Anglik swoją rolę przejął po Gunterze Euringerze, obecnie 54-letnim filmowcu z Monachium. Euringer na pudełkach „Kinder Czekolady widniał przez 30 lat.

Instagram/joshbateson
Intagram/joshbateson
Instagram/joshbateson

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

źródło: parenting.pl

Zobacz również