Sytuacja jest beznadziejna. Pilne doniesienia o rodzinie Bartosza Żukowskiego

Sytuacja jest beznadziejna. Pilne doniesienia o rodzinie Bartosza Żukowskiego Źródło: .

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" przechodzi obecnie bardzo trudne chwile. Chodzi o jego rodzinę, w której nie dzieje się najlepiej. Jego fani zupełnie nie spodziewali się tak beznadziejnych informacji.

"Świat według Kiepskich" zapewnił mu rzeszę fanów, którzy teraz śledzą każdy jego krok. To właśnie oni przeżyli największy szok, gdy do mediów trafiły nienajlepsze informacje prosto z życia aktora. Choć już jakiś czas temu mówiło się, że gwiazdor zmaga się z poważnymi problemami rodzinnymi, kolejne doniesienia po prostu odbierają mowę.

Beznadziejna sytuacja gwiazdora serialu "Świat według Kiepskich". 

Nie jest tajemnicą, że Bartosz Żukowski już od 5 lat toczy wojnę ze swoją żoną o córkę i majątek. Choć wielu miało nadzieję, że ich rozstanie rozejdzie się po kościach, batalia trwa i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała się zakończyć. Jak donosi Wirtualna Polska, powołując się na informacje "Twoje Imperium", Żukowski zrobił kolejny krok na przód i po kilkunastu wizytach w sądzie doniósł na Ewę Coll do prokuratury. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żukowski przeżywa rodzinny koszmar

Okazuje się, że opinia sądowych była dla kobiety sprzyjająca, dzięki czemu ta była wręcz przekonana, że dostanie pełne prawa rodzicielskie nad córką. Tymczasem aktor postanowił zaskarżyć nie tylko tę opinię, ale i byłą ukochaną. Gwiazdor Polsatu złożył do prokuratury zawiadomienie o przestępstwach Coll, choć jak twierdzi ona sama, żadnego nie popełniła. Sytuacja wydaje się naprawdę beznadziejna. 

- Mąż poinformował mnie, że zamierza zaskarżyć tę opinię. A była to już druga opinia sporządzona na jego zlecenie. Usłyszałam też, że zawiadomił prokuraturę o sześciu przestępstwach, które jakoby popełniłam. Jedno z nich ma dotyczyć wakacyjnego wyjazdu naszej córki za granicę, reszty zrzutów nie znam - wyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Wygląda na to, że Żukowski nie ma zamiaru ustępować w swoich działaniach, bowiem jak przyznał, kocha córkę i nie wyobraża sobie, by to nie on miał sprawować nad nią opiekę. Jego działania wskazują, że jest w stanie zrobić wszystko, by ostatecznie wygrać tę sprawę i móc opiekować się dziewczynką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News