Po 20 latach "Świat według Kiepskich" znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają

Po 20 latach "Świat według Kiepskich" znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają Źródło: Screen YouTube

Świat według Kiepskich jest serialem uwielbianym przez miliony Polaków. Od dwóch dekad gości na ekranach Polsatu i cieszy fanów fabułą i akcją. Po 20 latach niestety znika z anteny! Widzowie są zrozpaczeni i nie dowierzają, że coś takiego może mieć miejsce.

Świat według Kiepskich od 20 lat gości na antenie Polsatu. Fanów ma wiernych, bo przez ten czas miliony oglądały, jak rodzina Kiepskich próbuje dorobić się wielkich pieniędzy. Niestety po tylu latach ta piękna i zabawna historia kończy się i znika z anteny. Fani są w rozpaczy i nie dowierzają, że coś takiego może mieć miejsce.

Emisja serialu rozpoczęła się 16 marca 1999 roku. Jest drugą po Klanie produkcją, która jest tak długo nadawana na polskiej antenie. Od wielu lat cieszy fanów swoją fabułą i akcją. Twórcy dawali nam dobrą dawkę rozrywki i format, jakiego jeszcze w Polsce nie było. W serialu widzimy rodzinę Kiepskich. Ferdek, czyli głowa rodziny, całymi dniami przesiaduje na swoim ulubionym fotelu i ogląda telewizję. Popija przy tym najczęściej piwo, chociaż nierzadko potrafi przyjmować trunki zawierające więcej procent. Jest bezrobotny i raczej nie śpieszy mu się, aby znaleźć jakieś zatrudnienie. Jego syn Walduś wtóruje mu w tym. Ich motto to: "zarobić a się nie narobić". Żona Ferdynanda Halina całymi dniami pracuje w szpitalu, jako pielęgniarka i utrzymuje całą rodzinę. Jest jej bardzo ciężko i grozi mężowi rozwodem, jeżeli nie weźmie się do pracy. Mimo to przez wiele lat trwa przy nim i stara się ograniczać dziwne pomysły swojego męża. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ten serial pokazuje takie problemy społeczne, jak lenistwo, egoizm, alkoholizm, patologie, czy chamstwo oraz wyolbrzymia stereotypy związane z polską rodziną. W role bohaterów wcielają się wielkie gwiazdy kina. W serialu mogliśmy zobaczyć takich aktorów jak Andrzej Grabowski, Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń czy Ryszard Kotys.

Świat według Kiepskich na finiszu

Niestety wszystko ma swój początek i koniec. Również ten serial kiedyś musi się skończyć. W najbliższą środę 21 listopada zostanie wyemitowany ostatni odcinek 31 serii. O godzinie 20.30 fani zasiądą przed telewizorami i zapłaczą, gdyż nie wiadomo, czy powstanie kolejna seria tego kultowego już serialu. Producenci na razie nie podali daty następnej serii i może stać się tak, że serial zniknie z ekranów telewizorów. Jeżeli tak się stanie, to 21 listopada skończy się pewna epoka w dziejach polskiej kinematografii. Mimo to Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, Wladuś, Boczek czy listonosz Edzio na zawsze pozostaną w naszych pamięciach.  1. Wyciekły porażające kulisy z planu „M jak Miłość”! Największemu gwiazdorowi będzie przykro
  2. 6 dni temu media to przemilczały! Koszmarny horror Marty Kaczyńskiej
  3. Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu