Bez nazwy-1
screen/youtube/ iplaTV
Patryk Korzec - 18 Grudnia 2018

Szokujące doniesienia mediów o Waldusiu z Kiepskich. Aż trudno uwierzyć

"Świat według Kiepskich" jest już kultowym serialem telewizji Polsat, który od wielu lat bawi miliony Polaków. Choć na ekranach widzimy roześmianych aktorów przeżywających zabawne perypetie, w życiu osobistym często już nie jest tak kolorowo. Właśnie pojawiły się szokujące doniesienia dotyczące uwielbianego Waldusia. 

"Świat według Kiepskich" emitowane jest przez telewizję Polsat już od końca 1998 roku, nic więc dziwnego, że przez wszystkie te lata serial zdobył uznanie milionów Polaków i stał się swoistą ikoną stacji. Choć w ostatnim czasie oglądalność nieco zmalała, nadal jest imponująca jak na typowy polski sitcom. Choć jest to typowy serial komediowy, a na ekranach widzimy uśmiechniętych bohaterów przeżywających różne zabawne perypetie, zamysłem twórców było uwypuklenie wszystkich stereotypów i wad kojarzonych z Polakami oraz ostre ich skrytykowanie. Okazuje się również, że niektórzy bohaterowie produkcji - nam prezentujący się wyjątkowo pozytywnie i optymistycznie na ekranach - w życiu prywatnym przechodzą prawdziwe dramaty. Najnowsze doniesienia dotyczące uwielbianego przez widzów Waldusia są zaskakujące i aż trudno w nie uwierzyć.

Walduś z serialu "Świat według Kiepskich" przeżywa prawdziwy dramat

Bartosz Żukowski wcielający się w postać zabawnego Waldusia Kiepskiego po wyjściu ze studia wraca do swojego życia prywatnego, w którym nie jest mu zbyt lekko. Mężczyzna od ponad trzech lat prowadzi ze swoją żoną batalię rozwodową i nic nie wskazuje na to, by miała się ona szybko zakończyć. Sprawa toczy się przede wszystkim o podział majątku oraz sprawowanie opieki nad ich dziewięcioletnią córką Polą. Od samego początku media na bieżąco śledzą kontrowersyjną sprawę, a o jej niestandardowym przebiegu świadczyć może fakt, że odbyło się już 14 posiedzeń sądu i nic nie wskazuje na to, by ogłoszenie wyroku miało nastąpić w najbliższym czasie. Nic dziwnego, że przez cały ten czas aktor zdążył już zwątpić w swoje siły i coraz głośniej powtarza, że chce, by ten koszmar się już skończył.

Żona aktora jest załamana

Do tej pory to przede wszystkim gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" prezentowana była jako ofiara całej tej sytuacji, mężczyzna bowiem od samego początku żalił się w mediach, że chciałby móc się już zajmować córką, a - jak twierdzi - przez żonę jest to niemożliwe. Teraz jednak na świat wyszły nowe fakty, w które ciężko uwierzyć. - Żukowski przedstawia siebie jako ofiarę cwanej żony prawniczki, która nie czekając na rozwód, ułożyła sobie życie od nowa i za wszelką cenę chce mu odebrać ukochaną córeczkę. Ale to nie prawda. Ewa Coll nie jest cwaną prawniczką, lecz urzędniczką po studiach prawniczych. Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników - mówi informator "Twojego Imperium".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Dalej padły również oskarżenia, zgodnie z którymi aktor narobił potwornych długów, którymi martwić się musi jego żona. - On mieszka w ich wspólnym mieszkaniu, ale nie płaci za czynsz i media. Nie płaci też rat za auto, które wziął w leasing. Wierzyciele żądają więc pieniędzy od jego żony, bo nie wszystkie sprawy majątkowe są między nimi rozwiązane sądownie - opowiada dalej. Aż ciężko uwierzyć, że uśmiechnięta gwiazda formatu "Świat według Kiepskich" mogła dopuścić się takich czynów. Jak na razie uwielbiany przez Polaków Walduś nie komentował tej sprawy, głosu nie zabrała również jego żona.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masowy lincz na Magdzie Gessler! Fani są na nią wściekli
  2. Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Polka najlepszą żoną? Statystyki nie pozostawiają wątpliwości
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News