Gwiazdor Świata Według Kiepskich w potężnych tarapatach. Czeka go kara

Gwiazdor Świata Według Kiepskich w potężnych tarapatach. Czeka go kara Źródło: screen/świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali, który przez wszystkie lata emisji przekonał do siebie miliony Polaków. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory tłumy, teraz jednak okazuje się, że uwielbiany gwiazdor produkcji jest w poważnych tarapatach. Czeka go wyjątkowo dotkliwa kara. 

"Świat według Kiepskich" po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 1999 roku, co czyni go drugim (zaraz po "Klanie"), najdłużej nadawanym polskim serialem. Przez lata Polacy pokochali zarówno zwariowaną konwencję hitu Polsatu, jak i największe gwiazdy wcielające się w role, które na stałe zagościły w naszej pop-kulturze. Choć na ekranach telewizorów widzimy uśmiechniętych Kiepskich oraz ich sąsiadów, życie prywatne wcielających się w nich aktorów nie zawsze jest tak kolorowe i przyjemne, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" jest w bardzo poważnych tarapatach, a już wkrótce czekać go może bardzo dotkliwa kara.

Potworna wojna gwiazdy "Świat według Kiepskich" z byłą żoną

Bartosz Żukowski od lat wciela się w uwielbianą przez widzów postać Waldusia, którego charakterystyczny śmiech znany jest chyba wszystkim. Choć na ekranach zawsze jest uśmiechnięty, jego życie prywatne już nie jest takie wesołe, od dawna bowiem aktor walczy z żoną o swoją córkę oraz alimenty. Już w 2015 roku Sąd Rejonowy ustalił, że kobieta powinna co miesiąc otrzymywać 2,5 tysiąca złotych. Następnie kwota wzrosła do 3 tysięcy, artysta jednak nigdy do wyroku się nie zastosował, twierdzi bowiem, że przekazuje pieniądze w zupełnie inny sposób. - Kupuję jej ubrania, opłacam szkołę i zabieram do dentysty. Co miesiąc wydaję 6 tys. złotych - deklaruje. Teraz czekać go może bardzo surowa kara za takie zachowanie. Jego żona domaga się 20 tysięcy złotych zaległych alimentów i twierdzi, że celebryta zadłużył ich wspólne mieszkanie nie płacąc czynszu oraz mediów. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Gwiazdor nie zamierza się podawać i zapowiada dalszą walkę

Choć gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" nie chce komentować oskarżeń żony, głośno mówi o tym, że się nie podda i będzie walczył do końca. Deklaruje również, iż nie odpuści w kwestii toczącej się równolegle drugiej sprawy, w której kwestią sporną jest sprawowanie opieki nad nieletnią Polą. - Będę walczył. Nie spocznę, aż nie dostanę całej opieki nad Polą - mówił już 2 lata temu. Już trzeci rok z rzędu aktor robi także wszystko, by blokować przebieg sprawy rozwodowej. Niedawno wszystkie media rozpisywały się o tym, że zażądał nawet zmiany sędziego, który prowadził sprawę. Przyczyną takiej decyzji miał być fakt, iż obecny sędzia pochodzi z tej samej miejscowości, co jego żona. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pomponik
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News