Dramat córki Grabowskiego. Szykuje się rozwód zaledwie 10 miesięcy po ślubie?!

Dramat córki Grabowskiego. Szykuje się rozwód zaledwie 10 miesięcy po ślubie?! Źródło: yt/Ipla

"Świat według Kiepskich" uczynił Andrzeja Grabowskiego aktorem rozpoznawalnym w niemal każdym zaułku kraju. Z drugiej strony, jak przypominają tabloidy, wyjazdy na plan zdjęciowy do serialu wpłynęły na późniejszy rozwód aktora z żoną. Dziś w obliczu podobnego zagrożenia stoi małżeństwo córki Grabowskiego...

"Świat według Kiepskich" i rola poczciwego Ferdynanda Kiepskiego przylgnęły na długie lata do Andrzeja Grabowskiego. Znany i ceniony aktor zagrał w niejednej produkcji serialowej i telewizyjnej, jednak to główna rola w "Kiepskich" jest do dziś jego znakiem rozpoznawczym.

"Świat według Kiepskich" położył związek aktora. To samo grozi jego córce?!

Okazuje się, że codzienność pracy aktorskiej zabiła małżeństwo aktora. Portal Pomponik.pl przytacza opinie osoby z jego otoczenia. Regularne wyjazdy na plan "Kiepskich" przełożyły się na coraz rzadsze powroty do domu rodzinnego. Ucierpiał na tym związek z żoną aktora, Anną. 

- Nie było go nawet przez kilka tygodni. Dzwonił tylko do domu. Z czasem zaczęły przychodzić propozycje filmowe z Warszawy, która powoli go wchłaniała. W końcu więcej czasu spędzał w stolicy niż w domu - powiedział Pomponikowi jeden z bliskich znajomych Grabowskiego i jego rodziny.

Stanęło na tym, że aktor zamieszkał w stolicy. To zaś skończyło się rozpadem małżeństwa.

- Przez te wszystkie lata jego nieobecności powoli się rozpadało. Potem (aktor) poznał charakteryzatorkę Anitę Kruszewską i to był ostateczny gwóźdź do trumny jego małżeństwa - dodaje rozmówca portalu.

Los chciał, że dziś w podobnej sytuacji znalazła się... córka Andrzeja Grabowskiego. Tutaj kierunek jest odwrotny - 28-letnia Katarzyna wyjechała ze stolicy do Krakowa, również do pracy na planie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jest trudno. Mój mąż mieszka w stolicy, dużo pracuje i nie jesteśmy w stanie się widywać tak często, jak byśmy chcieli - ujawnia córka Grabowskiego, która przed 9 miesiącami poślubiła kolegę ze studiów. 

Czy bogatszy o życiowe doświadczenie ojciec wspomni córce o zagrożeniu związanym ze związkiem na odległość? Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja w związku córki gwiazdora ze "Świata według Kiepskich".

  1. Dramatyczne wyznanie Michała Szpaka. Miał ogromną traumę przez KSIĘDZA!
  2. Legendarna polska piosenkarka była katowana przez męża. "Wylądowałam w szpitalu". Jej kariera wisiała na włosku
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: Pomponik

Następny artykuł