Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i ciężka choroba. Pasmo nieszczęść u gwiazdy Kiepskich

Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i ciężka choroba. Pasmo nieszczęść u gwiazdy Kiepskich Źródło: Youtube/Polsat

Chociaż w serialu Świat według Kiepskich bawi niejednego do łez, to prywatnie gwiazda formatu nie miała łatwego życie. Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i bardzo ciężka choroba, z której trudno się wyleczyć. Pasmo nieszczęść, którego doświadczyła, jest przerażające.

Świat według Kiepskich gości w polskich domach od wielu lat. Serial bawi do łez, a zaangażowani do niego aktorzy stali się postaciami kultowymi. Niewielu fanów jednak ma świadomość tego, że prywatnie jedna z głównych bohaterek serialu doświadczyła pasma nieszczęść, z którym nie każdy byłby sobie w stanie poradzić.

Nowotwory w najbliższej rodzinie, tajemnicza śmierć i bardzo ciężka choroba - to wszystko przytrafiło się Marzenie Kipiel-Sztuce. Serialowa Halinka Kiepska, która w produkcji jest jedną z zabawniejszych postaci, w życiu prywatnym nie mogła liczyć na śmiech.

Kochają ją za Świat według Kiepskich, prywatnie przeszła dramat

Najpierw nowotwór odebrał jej ukochaną mamą, która odeszła po półtorarocznej walce z ciężką chorobą. Potem na ten sam rodzaj dolegliwości zmarł jej pierwszy mąż - Konrad Sztuka. Reżyser i producent odszedł w wieku zaledwie 50 lat. Jakby tego było mało, kolejny partner Marzeny Kipiel-Sztuki - Mariusz Piesiewicz, operator, którego poznała na planie serialu Świat według Kiepskich, zmarł w wieku 44 lat. To nie zakończyło serii nieszczęść w jej życiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lata później związała się pracownikiem stacji benzynowej - Przemysławem Buksakowskim. Mężczyzna miał problemy z alkoholem i zmarł nagle w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Śledczy musieli nawet sprawdzać, czy ktoś trzeci nie przyczynił się do jego śmierci. 

 - Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie - mówiła w tamtym czasie aktorka. 

Co gorsza, ona również popadła w problemy z alkoholem. Jak wiadomo, każdy alkoholik stwierdzi, że jest to choroba nieuleczalna i można co najwyżej zostać "trzeźwym alkoholikiem". Jej problemy w dużej mierze były prawdopodobnie spowodowane depresją po tym, co spotykało ją wcześniej. nadużywanie alkoholu może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem, o czym aktorka doskonale wie, gdyż niejednokrotnie narzekała na swoje samopoczucie i styl życia. Mamy nadzieję, że pani Marzena wyczerpała już limit nieszczęść i teraz w jej życiu będzie już tylko pięknie. Tego jej z całego serca życzymy.

ZOBACZ TAKŻE:

1.Anna Dymna NAGO! Aktorka obnażyła piersi. Takiego widoku nie zapomni się do końca życia
2. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
3. Andrzej Duda spełnił marzenie 7-letniego Kuby chorego na nowotwór
4. Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie
5. Daniel Olbrychski odwiedził grób zmarłej żony. Jego widok rozrywa serce

Źródło: Pomponik

Następny artykuł