Paździoch ze Świata według Kiepskich wykrył wyborczy przekręt. Będzie awantura

Paździoch ze Świata według Kiepskich wykrył wyborczy przekręt. Będzie awantura Źródło: screen ipla.tv

"Świat według Kiepskich" nie przestaje zaskakiwać swoich widzów kolejnymi prezentowanymi wątkami. Tym razem rodzina Kiepskich stanie twarzą w twarz z wyborczym przekrętem.

"Świat według Kiepskich" nie boi się śmiać nawet i z trudnych tematów, których inne produkcje mogłyby unikać. Tym razem przyszła pora na wybory, które mogą mocno namieszać w życiu mieszkańców osiedla Kosmonautów. Wszystko dlatego, że za jedną z kampanii wyborczych będzie stał poważny przekręt, który przez większość zostanie niezauważony. Jedynie Marian Paździoch zorientuje się, że coś jest nie tak.

Wyborcza gorączka w serialu "Świat według Kiepskich"

Nie tylko w prawdziwym świecie nastał czas przedwyborczej gorączki. Również rodzina Kiepskich wraz ze swoimi sąsiadami już niedługo uda się do urn, aby oddać swój głos. Jednak jeden z kandydatów będzie bardzo mocno zaniepokojony swoją słabnącą popularnością wśród mieszkańców.

Chodzi mianowicie o Prezesa Kozłowskiego, w którego wciela się Andrzej Gałta. Polityk obawia się sromotnej porażki i z tego powodu nie cofnie się przed niczym, aby poprawić swoją sytuację i zdobyć kilka plusów w oczach wyborców. Kozłowskiemu z pomocą przyjdzie młody naukowiec z Politechniki Wrocławskiej, który będzie starał się przekonać polityka do tego, że nowoczesna technologia może znacząco podnieść jego szanse w wyborach.

Kozłowski ostatecznie przyjmie propozycję młodego mężczyzny i po krótkim czasie obdaruje wszystkich mieszkańców nowoczesnymi modelami telewizorów. Większość osób będzie wprost zachwycona dobrocią i hojnością prezesa. Jedynie Marian Paździoch dostrzeże drugie dno posunięcia Kozłowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paździoch podejrzewał będzie, że prezes w ten sposób chce przekupić wyborców, jednak prawda okaże się zupełnie inna. Wszystko dlatego, że polityk przy pomocy rozdanych przez siebie telewizorów ma zamiar manipulować głosami wyborców.

Ciężko powiedzieć, jak w końcu na swoim przekręcie wyjdzie Prezes Kozłowski. Niewykluczone, że Paździochowi uda się pokrzyżować w całości jego plany, a to może stanowić prawdziwy gwóźdź do trumny w jego karierze. Jedynym sposobem, aby się o tym przekonać, jest obejrzenie najnowszego odcinka tego serialu i wszystko wskazuje, że widzowie nie powinni być nim zawiedzeni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

źródło: RMF

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News