W jakim stanie jest Ryszard Kotys? Paździocha z "Kiepskich" męczą straszne choroby

W jakim stanie jest Ryszard Kotys? Paździocha z "Kiepskich" męczą straszne choroby Źródło: yt.com/ATM grupa

"Świat według Kiepskich" sprawił, że ten aktor na zawsze będzie kojarzył się z wrednym sąsiadem rodziny Kiepskich. W ciągu wielu lat gry aktorskiej, tysiące widzów pokochało go właśnie za tę rolę. Okazuje się, że stan Ryszarda Kotysa nie jest najlepszy.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że pokochało go tysiące Polaków. To nie jest jedyna rola tego wybitnego aktora, jednak faktem pozostaje, że właśnie ona najmocniej zapisała się w pamięci tak wielu osób. Od pewnego czasu coraz rzadziej można go zobaczyć na ekranie i w związku z tym coraz częściej powtarzają się pytania dotyczące zdrowia aktora.

Ryszard Kotys jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych polskich aktorów, a na swoim koncie ma setki różnych ról. Czas jednak płynie nieubłaganie i aktor ma już osiemdziesiąt siedem lat. W tym wieku nadal regularnie występuje na scenie, a w związku z tym liczni fani niepokoją się o stan jego zdrowia.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że pokochały go tysiące. W jakim jest stanie?

Dobijający do dziewięćdziesiątki aktor większość swojego życia spędził na scenie. Zagrał w prawie 200 produkcjach, niezliczonych przedstawieniach teatralnych. Jednak to rola Paździocha zapadła widzom najbardziej w pamięć. Podeszły wiek coraz bardziej odbija się na jego zdrowiu i wiele wskazuje na to, że już wkrótce z kultowego serialu raz na zawsze zniknie postać Paździocha. Widać bowiem wyraźnie, że Ryszard Kotys podupada na zdrowiu.

W jego wieku jest to nieuniknione. Wiele osób jest nawet zaskoczone faktem, że tak dobrze się trzyma na scenie. Mimo to organizm traci swoją wydajność i coraz więcej organów zaczyna przypominać o wieku. Aktorem opiekuje se jego obecna, druga żona, która jest od niego młodsza o aż dwadzieścia sześć lat. Z taką opieką z pewnością nie straszne są trudności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - wyznał kiedyś dla "Rewii" aktor, nawiązując do swoich problemów z pamięcią.

Mimo wszystko Ryszarda Kotysa jak zawsze nie opuszcza dobry humor. Podobnie zresztą jak jego żonę, która coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że jej mężowi nie zostało już wiele lat życia.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News