halinka
youtube/ipla
Anna Maria Guziewska - 7 Grudnia 2018

Halinka z Kiepskich ciężko zachorowała. Uzależnienie prawie ją zabiło

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najchętniej oglądanych seriali przez widzów stacji Polsat. Okazuje się, że z całą pewnością uwielbiają pielęgniarkę Halinkę. W życiu prywatnym aktorka zmaga się z ciężkim uzależnieniem, które sprawiło, że zachorowała. Co się dzieje z Marzeną Kipiel-Sztuką?

"Świat według Kiepskich" dał jej niezwykłą popularność. Marzena Kipiel-Sztuka pojawia się na małym ekranie od niemal dwudziestu lat. W serialu zmaga się z bezrobotnym mężem, w życiu z nałogiem, który w dramatyczny sposób wpływa na jej życie. Jej stan jest teraz na tyle ciężki, że zdecydowała się w diametralny sposób zmienić swoje nawyki.

Aktorka serialu "Świat według Kiepskich" czuła się coraz gorzej. Co się dzieje z Halinką?

Kipiel-Sztuka nałogowo paliła papierosy. Okazuje się, że nałóg tak na nią wpłynął, że postanowiła dostosować całkowicie swoje życie do palenia. Paliła w domu, w pracy, na spacerze... nic nie było w stanie jej powstrzymać. Podjęła jednak decyzję o ograniczeniu i, jak przyznaje, mimo wszystko jej zdrowie było w fatalnym stanie. - Nie paliłam na balkonie, tylko w domu. Miałam nawet popielniczki dopasowane do kształtu mebli. Stały w każdym pomieszczeniu: w łazience, kuchni, sypialni i pokoju. Obowiązkowo obok nich były poukładane paczki papierosów - wyznała aktorka. Kipiel-Sztuka przyznała także, że nałóg tak ją zdominował... że nie była w stanie zapanować nad nim. - Bez papierosów to ja nie zasnęłam. Chleba mogło nie być, ale fajki musiały być. Ja papierosów nie paliłam, ja je zjadałam i to jeden za drugim - wyznała przerażona. Halinka Kiepska miała jednak problem z porzuceniem nałogu. W jej ocenie, nie jest możliwe całkowitego porzucenia papierosów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej
- Staram się ograniczać palenie. Gdy pracuję, to palę mniej. Nie biorę też papierosów ze sobą, kiedy wychodzę z psem na spacer. A to już jest dużo - powiedziała dziennikarzom. Zrozpaczona przyznaje, że papierosy mają niebagatelny wpływ na jej zdrowie. Już teraz ma poważne problemy z oddychaniem i kondycją. W przyszłości, mogą doprowadzić do bulwersujących konsekwencji dla zdrowia. Palenie papierosów może doprowadzić do rozwoju nowotworów oraz chorób serca. Oprócz tego, nikotyna ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Podczas długoletniego trwania w nałogu, pogorszyć się znacznie może nasza cera oraz włosy. Przykrych konsekwencji jest wiele, dlatego warto rzucić palenie natychmiast!ZOBACZ TAKŻE:
  1. Potężny skandal wokół "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Decyzja Polsatu ws. finału szokuje
  2. Najbardziej znienawidzony gwiazdor Polsatu wpadł w szał. Powiedział wszystko
  3. TVN zmiażdżył Polsat! Rozsmarowali ich po podłodze
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News