Koszmarny dramat "Waldka" z Kiepskich. Chodzi o córkę aktora, okropne doniesienia

Koszmarny dramat "Waldka" z Kiepskich. Chodzi o córkę aktora, okropne doniesienia

Świat według Kiepskich - gwiazda tego bardzo popularnego serialu przeżywa prawdziwy dramat. Od lat walczy z tą sprawą. Chodzi o jego ukochaną córkę. Będzie toczyć bój do samego końca. Fani wspierają swojego ulubionego bohatera.

Świat według Kiepskich to popularny serial w telewizji Polsat. Od wielu lat przyciąga przed ekrany wielu widzów. Możemy go oglądać wieczorami i wraz z rodziną zaznać dużej dawki dobrego humoru. Jedna z gwiazd serialu przeżywa prawdziwy dramat, chodzi o jego córkę. Chodzi o Bartosza Żukowskiego, aktora, który wciela się w przekomiczną postać Waldusia Kiepskiego. Aktor od kilku lat walczy z problemami rodzinnymi i chociaż jest ciężko, to zamierza bić się do upadłego. Cała sprawa toczy się o jego córkę. Już trzy lata aktor rozwodzi się ze swoją żoną Ewą. Różnice między nimi były zbyt duże. Kobieta postanowiła robić karierę za granicą, a aktor miał zajmować się córką. Nawet na pewien czas zrezygnował z pracy, aby móc jak najlepiej opiekować się dzieckiem. Był naprawdę przykładnym ojcem, który dbał o swoją córkę, jest jego oczkiem w głowie.

Świat według Kiepskich - aktor walczy dalej

Aktor uważa, że wyłączna opieka należy się jemu. Chcę również uzyskać od żony, która jest prawniczką, alimenty na dziecko. Ewa Coll nie chce słyszeć o takim rozwiązaniu i batalia o dziecko trwa. Aktor nie zamierza odpuścić: - Teraz po połowie dzielimy się córką z żoną. Ale nie spocznę, dopóki nie dostanę całej opieki nad Polą. Jeśli zapadnie wyrok, który nie zagwarantuje mi tego, odwołam się od niego. Będę o to walczył do upadłego - powiedział w wywiadzie. Ostatnia rozprawa odbyła się pod koniec maja. Wtedy też Żukowski złożył apelacje. Nie jest w stanie przyjąć decyzji sądu w sprawie opieki nad córką. W tym momencie ma ustalone dni, w które może się widzieć z dzieckiem bez nadzoru żony. On chce mieć władzę rodzicielską na wyłączność i ma ku temu powody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Partnerem jego żony jest Kostek Yoriadis, niegdyś związany z Kasią Kowalską, z którą ma dziecko. Został on pozbawiony przez sąd prawa do opieki nad córką i nie utrzymuje z nią w ogóle kontaktów: - Po porodzie szybko zostałam sama, bo ojciec Oli postanowił się ewakuować z naszego życia. Nigdy nie płacił też alimentów na dziecko - wyznała Kasia Kowalska w wywiadzie. Mężczyzna nie spodobał się Żukowskiemu i nie chce, by ktoś taki opiekował się jego dzieckiem. W 2016 roku doszło pomiędzy nimi do awantury i musiała interweniować policja. Nie ma co się dziwić aktorowi, w końcu to on spędza z małą Polą większość czasu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawa idzie po jego myśli i być może wygra batalię z żoną.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oszałamiające triki! Nie wydasz na fryzjera ani grosza, a włosy będą piękniejsze niż u celebrytki
  2. To koniec serialowego hitu Polsatu? Znika z anteny
  3. To było ostatnie co zrobiła Anna Przybylska. Rozrywa serce
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News