Grabowski pogrążony w głębokiej rozpaczy, tak źle jeszcze nie było! "Boże jak możesz"

Grabowski pogrążony w głębokiej rozpaczy, tak źle jeszcze nie było! "Boże jak możesz"

"Świat według Kiepskich" wszystkim kojarzy się z zabawnym serialem, a aktorzy tam występujący często są utożsamiani ze swoimi postaciami. Jednak prawda jest taka, że w prawdziwym życiu wielu z nich przeżywa prawdziwe dramaty.

"Świat według Kiepskich" niezmiennie emitowany jest na antenie telewizji Polsat już od wielu lat. Przez ten czas serial zebrał naprawdę imponującą liczbę fanów, dla których cały czas powstają kolejne odcinki tej produkcji. Andrzej Grabowski dla wielu z nas już na zawsze będzie "Ferdkiem", ale prawda jest taka, że aktor ten ma naprawdę mało wspólnego z postacią , którą odgrywa.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" jest zrozpaczony

Andrzej Grabowski kojarzony jest przede wszystkim ze swoich licznych ról komediowych, gdzie serial opowiadający o rodzinie Kiepskich to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Wystarczy wspomnieć chociażby takie produkcje jak "Zróbmy sobie wnuka" czy "Kariera Nikosia Dyzmy" i od razu przed oczami mamy wizerunek zabawnego mężczyzny. Jednak prawda jest taka, że Grabowski w prawdziwym życiu jest znacznie bardziej poważny, a jego los często bardziej przypomina dramat niż komedię. Bardzo dobrze widać to w jego najnowszym projekcie, który w internecie pojawił się 14 listopada. Chodzi dokładniej o utwór muzyczny, który jest utrzymany w nastroju, do którego nie zdążyliśmy się przyzwyczaić, jeżeli chodzi o jego twórczość. Piosenka nosi tytuł "Listopad" i utrzymana jest w bardzo melancholijnym klimacie. Ukazał się również do niego teledysk, w którym większość ujęć zostało nagranych w bardzo wyblakłych barwach. To wszystko połączone wraz z tekstem pokazuje, w jak wielkiej rozpaczy znajduje się teraz aktor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Grabowski w swojej piosence bardzo dobitne wspomina dawne czasy i żałuje, że już one nie powrócą. Niestety wiosna jego życia już minęła, a teraz przyszedł czas na chłodną i smutną jesień. Aktor nie może pogodzić się z tym, że nie ma już w nim młodości. Co więcej, prosi samego Boga, aby ten cofnął czas, jeżeli tylko może. - Czemu przegapiłem miesiąc maj. Boże jak możesz, jeszcze raz mi go daj - śpiewa Grabowski. Niestety wielu polskich artystów dopiero po latach dostrzega, że większość swojej młodości poświęcili na rozwój kariery. Tak samo, jak Grabowski, przegapili swój "maj". Na szczęście aktor może liczyć na wsparcie swoich najbliższych oraz fanów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle jest zrozpaczona. Właśnie pożegnała kolejną bliską osobę
  2. Gwiazdor TVN walczy ze straszliwą chorobą! To, co go czeka, jest jeszcze gorsze
  3. Katolicy chcą ROZSZARPAĆ Chylińską! Są wściekli za to, co zrobiła
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł