Boczek z Kiepskich cierpi na straszną chorobę! Rocznie umiera na nią 4,6 mln osób

Boczek z Kiepskich cierpi na straszną chorobę! Rocznie umiera na nią 4,6 mln osób Źródło: Fot. YouTube.com

Świat według Kiepskich dla wielu Polaków stanowi wspaniałą odskocznię od codziennych trosk. Hit telewizji Polsat przedstawia bowiem rodzinę, która w zabawny sposób rozprawia się z szarą rzeczywistością. "Kiepscy" udowadniają, że można fajnie żyć bez pieniędzy, w obskurnych warunkach na tym łez padole. Mało kto jednak wie o tym, że Dariusz Gnatowski wcielający się w rolę Boczka wcale nie ma powodów do śmiechu cierpi na straszną chorobę. Umiera na nią rocznie 4,6 miliona osób.

Świat według Kiepskich jest znany niemal każdemu Polakowi, a artyści w nim występujący są bądź co bądź sławnymi ludźmi. Jednak popularność zupełnie nie zawróciła im w głowie. Na co dzień żyją bardzo skromnie. Unikają pozowania na ściankach, kabotyńskich bankietów i celebryckich zachowań. Wielu aktorów występujących w sitcomie w ogóle nie bywa w Warszawie. Wolą sobie mieszkać i żyć gdzieś na uboczu Polski, pośród normalnych przeciętnych ludzi. Apartamentowce na Wilanowie do szczęścia im potrzebne nie są.

Świat według Kiepskich. Choroby aktorów, choroba Gnatowskiego

Również Ryszard Kotys, który gra Paździocha ma coraz większe problemy zdrowotne. Artysta jest najstarszym aktorem w obsadzie, więc jego problemy związane są głownie z wiekiem. Cierpi na amnezję, jest też coraz mniej energiczny, co szczególnie rzuca się w oczy w ostatnim sezonie serialu. Drugą młodość natomiast przeżywa wcielający się w główną postać komedii Świat według Kiepskich Andrzej Grabowski. Po operacji zmniejszenia żołądka tryska energią i podejmuję się wielu różnych zajęć poza grą w serialu, takich jak na przykład nagrywanie teledysków na YouTube. Bardzo poważne problemy zdrowotne ma jednak Dariusz Gnatowski. Artysta cierpi na cukrzycę. Przez chorobę aktor drastycznie chudnie. Nie byłby to aż tak duży problem, gdy nie fakt, że w serialu Świat według Kiepskich wciela się w żarłocznego misia o małym rozumku i dobrym serduszku. Potocznie zwanym przez sąsiadów z ulicy Ćwiartki 3/4 grubasem i erotomanem. Producenci komedii jednak są bardzo wyrozumiali i nawet gdyby aktor stał się chudy jak patyk, to i tak znaleźli by dla niego miejsce w produkcji. W związku z tym, że aktor długo nie wiedział, że cierpi na cukrzycę groziła mu nawet amputacja nogi. Podobno zgłosił się do lekarza w ostatniej chwili. Choroba ta bardzo osłabia ludzi, którzy na nią cierpią. Osoby te bezustannie są śpiące. Brak leczenia cukrzycy może prowadzić do wspomnianej już amputacji z powodu tzw. stopy cukrzycowej, a nawet śmierci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cukrzyca podstępną i niebezpieczną chorobą

Na świecie rocznie na cukrzyce umiera ponad 4,6 miliona osób. Na tę chorobę cierpi 366 milionów ludzi na całym świecie. Niestety co roku w związku z cukrzycą umiera ponad milion cukrzyków. - Cukrzyca to bardzo podstępna choroba, która początkowo rozwija się bezobjawowo nie dając o sobie znać. Dlatego tak ważna jest profilaktyka cukrzycy, szczególnie u osób po 45. roku życia mających nadwagę i prowadzących siedzący tryb życia - stwierdziła prezes Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii Alicja Szewczyk na łamach portalu deon.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Horoskop dzienny na 27.10.2018. Sprawdź co Cię czeka!
  2. Piękna wokalistka disco polo przeszła szokującą metamorfozę. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Największa gwiazda TVN wychodzi za mąż?! Ogromne poruszenie wśród fanów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News