Babka Kiepska miała mnóstwo sekretów. Do grobu zabrała jeden z nich

Babka Kiepska miała mnóstwo sekretów. Do grobu zabrała jeden z nich Źródło: fot. YouTube/funnymovies

"Świat według Kiepskich" już niebawem powróci na ekrany i widzowie będą mogli oglądać najnowszy sezon popularnej komedii. Jedną z ulubionych postaci serialu była Babka Kiepska. Okazuje się, że Krystyna Feldman, która wcielała się w tę rolę, miała bardzo wiele tajemnic i nie wszystkie zdążyła wyjawić przed śmiercią.

"Świat według Kiepskich" cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to przede wszystkim zasługa charyzmatycznych bohaterów, których cytaty bardzo często stają się kultowe. Jedną z najbardziej wyrazistych postaci polskiego serialu niewątpliwie była nestorka rodu Rozalia Kiepska, w której postać wcieliła się niezwykle uzdolniona aktorka Krystyna Feldman. Do dziś słynie ona nie tylko z kunsztu artystycznego, ale również z życiowych wskazówek, które po sobie pozostawiła. Okazuje się jednak, że Babka z serialu "Świat według Kiepskich" była prywatnie osobą bardzo tajemniczą. Nie każdy wie, że jej biografia jest pełna zaskakujących wydarzeń i spektakularnych zwrotów akcji. Niestety, nie wszystkie swoje sekrety zdążyła wyjawić przed śmiercią i jeden z nich zabrała ze sobą do grobu.

Babka z serialu "Świat według Kiepskich" miała bardzo wiele tajemnic - oto kilka z nich!

Dopiero teraz wychodzi na jaw, jak bardzo tajemniczą osobą była Krystyna Feldman i jak wiele wątków pojawiło się w jej życiu. Najciekawsze z nich dotyczą czasów młodości. Mało kto wie, że Krystyna Feldman została przez rodziców wysłana do Szkoły Handlowej we Lwowie. Okazało się to jednak ogromnym nieporozumieniem, bo dziewczyna wykazywała zupełnie inne zdolności. Jako nastolatka była zbuntowana do tego stopnia, że regularnie łamała regulamin bursy i ostatecznie rzuciła szkołę. Musiała się bardzo natrudzić, aby wrócić do rodzinnego domu. W tym czasie została uznana za zaginioną i szukała jej policja. Feldman brała również udział w Powstaniu Warszawskim i z jej mało znanych relacji wynika, że w czasie wojny otarła się o śmierć. Przed aresztowaniem i torturami uratował ją nieznany nastolatek. Dzięki jego pomocy zdążyła schować pistolet do torby i uniknęła kontroli niemieckiego patrolu. Gdyby Niemcy odkryli, że posiada broń, zginęłaby na miejscu. Do tajemnic aktorki serialu "Świat według Kiepskich" należą też historie miłosne. Nie każdy wiedział, że po wojnie poznała reżysera starszego od niej o 30 lat. To była jej największa miłość, mimo że ukochany był formalnie żonaty z aktorką Heleną Górską, a matka nie popierała tego związku.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

O tym nigdy się nie dowiemy. Istnieje tajemnica, którą Babka Kiepska zabrała do grobu

Są jednak tajemnice, o których nigdy się nie dowiemy. Z oficjalnych metryk aktorki wynika, że "rodziła się ona dwa razy". Po raz pierwszy 1 marca 1916 roku, a kolejny cztery lata później. Bardzo często była pytana o tę nieścisłość. Nie udzieliła jednak odpowiedzi na to pytanie. Tajemnicę swojej metryki Babka z serialu "Świat według Kiepskich" zabrała ze sobą do grobu. Nikt nie wie, dlaczego w jej metryce znajdują się dwie daty urodzenia. Nie wiadomo też, co kryło się pod tajemniczym uśmiechem, którym za każdym razem zbywała dziennikarzy.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pomponik Następny artykuł