Rozwiódł się z żoną, schudł ponad 40 kilo. Teraz Grabowski kupił takie auto, że wbije was w ziemię

Rozwiódł się z żoną, schudł ponad 40 kilo. Teraz Grabowski kupił takie auto, że wbije was w ziemię Źródło: screenshot/TVN

"Świat według Kiepskich" jest chyba jedyną rzeczą, jaka nie zmieniła się w życiu Andrzeja Grabowskiego. Aktor postanowił dopełnić liczne zmiany zakupem nowego samochodu. Wybrał niesamowity model.

"Świat według Kiepskich" zawdzięcza swój olbrzymi sukces między innymi doskonałej kreacji Ferdka Kiepskiego. Charyzmatyczny Andrzej Grabowski doskonale zmierzył się z tą nietuzinkową postacią, którą pokochały tysiące Polaków. Wygląda na to, że tylko ta rola łączy artystę z dawnym życiem. Po licznych zmianach przyszedł czas na zakup nowego auta. Gwiazdor zdecydowanie nie oszczędzał.

Nowe auto Andrzeja Grabowskiego zachwyca. Takiej maszyny nie widzi się często na polskich drogach

Andrzej Grabowski postanowił się pochwalić swoją najnowszą miłością. To, co zachwyciło aktora z serialu "Świat według Kiepskich" zapiera dech w piersiach. Trzeba przyznać, że artysta ma nie byle jaki gust. Model, o którym mowa, to Ford Mustang w czerwonym kolorze.

Amerykańskie auto oferuje bardzo wiele estetycznych elementów, które mają wpływ na niezwykły wygląd pojazdu. Opływowe kształty, subtelne linie i elegancja połączona ze sportowymi elementami nadają samochodowi oryginalności oraz z daleka sygnalizują, że auto należy do tych luksusowych.

To nie wszystko, gdyż równie fascynujące są także parametry techniczne. Mustang oferuje swojemu właścicielowi 8 cylindrów, 450 koni i 250 kilometrów na godzinę. Takie wyposażenie sprawia, że auto dobrze się prowadzi, błyskawicznie się rozpędza, a do tego jazda jest niezwykle komfortowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Świat według Kiepskich" to jedyny łącznik aktora z przeszłością. Artysta zmienił swoje życie

Ekskluzywne auto warte 200 tysięcy złotych to ukoronowanie wszystkich zmian, jakie zaszły w życiu Andrzeja Grabowskiego. Gwiazdor, choć ma już 67 lat, postanowił rozwieść się z żoną, a do tego zadbać o własne zdrowie.

Artysta miał w swoim życiu czas, gdy bardzo się zaniedbał. Zła dieta i brak ruchu sprawiły, że w pewnym momencie serialowy Ferdek ważył 150 kilogramów. Nawet operacja biodra nie skłoniła artysty do zmiany nawyków żywieniowych. Ostatnio jednak juror Tańca z gwiazdami pochwalił się przed widzami niesamowitym spadkiem wagi.

- Odmłodniałem, wypiękniałem, aż mylą mnie z Krzysztofem Ibiszem! Schudłem 42 kilogramy! - wyznał na antenie Polsatu.

To prawda, zgubienie zbędnych kilogramów sprawiło, że Andrzej Grabowski w ogóle nie przypomina dawnego siebie. Wygląda na to, że tylko "Świat według Kiepskich" pozostał w jego życiu tak, jak dawniej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz otwarcie przyznaje, że jest antyfeministką. „Uwielbiam być adorowana”
  2. Ola Kwaśniewska dostawała listy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News