Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

Dariusz Gnatowski, znany także jako Boczek z serialu "Świat według Kiepskich" powiedział niegdyś jedno szczególne zdanie do Andrzeja Grabowskiego. Odtwórca głównej roli nie sądził, że te słowa okażą się prorocze.

Serial "Świat według Kiepskichtrzyma się na antenie już od 1999 roku. Okazuje się, że nikt z początku nie spodziewał się takiego sukcesu serialu. Szczególnie odtwórca głównej roli, Andrzej Grabowski. Nie sądził, że zapowiedź Dariusza Gnatowskiego okaże się prorocza.

Boczek z serialu "Świat według Kiepskich" powiedział prorocze słowa 

Ferdek z serialu "Świat według Kiepskich" czyli Andrzej Grabowski, udzielił ostatnio specjalnego wywiadu dla Polsatu. Rozmowa z aktorem była skupiona tylko i wyłącznie na kultowym już serialu, a szczególnie jego początkach. Grabowski w trakcie rozmowy wyjawił kilka nieznanych do tej pory sekretów.

- Kiedy kręciliśmy we Wrocławiu pierwsze odcinki, pewnego razu szedłem ulicą z Darkiem Gnatowskim. I on powiedział: „Zobaczysz, za parę miesięcy nie będziemy mogli spokojnie przejść. Będą nas zaczepiali”. Nie bardzo w to wierzyłem, ale szybko przekonałem się, że miał rację. Widzowie mają o wiele większe zapotrzebowanie na nowe gwiazdy niż na te stare, choć mocno rozpoznawalne - opowiadał Andrzej Grabowski. Okazało się, że popularność przerosła jego najśmielsze oczekiwania.

Aktor nie ukrywa, co mu dało sławę. Nie spodziewał się czegoś takiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor przyznał, że nie sądził, że serial przyniesie mu aż taką popularność. Szczególnie że wcześniej miał już na koncie kilka innych ról w filmach i serialach, ale wielką gwiazdą został dopiero w serialu Polsatu. Sam zresztą tego nie ukrywa i przyznaje, że to właśnie rola Ferdynanda Kiepskiego dała mu sławę. Na początku go to zaskakiwało, było to dla aktora po czterdziestce nowym doświadczeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Z ostatniej chwili: NFZ i resort zdrowia wydały oficjalne komunikaty ws. 2019-nCoV. Każdy Polak musi je poznać

- A kiedy miałem gdzieś przyjechać, na przykład na zdjęcia, czekał na mnie prawdziwy komitet powitalny. Nie wiedziałem, co się dzieje, o co tu chodzi. Byłem nową gwiazdą show-biznesu, choć miałem już czterdzieści siedem lat, a za sobą i „Bożą podszewkę”, i filmy, a przede wszystkim wiele teatralnych ról i nagród. Ale to nie daje popularności. Popularność dał mi Ferdynand Kiepski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 40-letni pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna. Wszystko wydarzyło się na oczach pielęgniarki
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Nagła wiadomość dot. ciąży Małgorzaty Rozenek obiegła media. Menadżer gwiazdy potwierdza doniesienia medialne
  4. Andrzej Grabowski przełamał cisze w związku ze śmiercią bliskiej osoby. Aż chce się płakać
  5. IMGW pilnie ogłosiło żółty alarm dla 3 województw. Nagle stanie się niebezpiecznie, konieczna maksymalna ostrożność

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News