Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem

Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem Źródło: screen "Świat według Kiepskich" IplaTV

"Świat według Kiepskich" przyniósł Bartoszowi Żukowskiemu ogromną popularność, a serialowy Walduś podbił serca tysięcy widzów. Jednak w życiu prywatnym popularny aktor od lat toczy walkę, a sytuacja w której się znajduje, jest coraz gorsza. Była żona gwiazdora wyznała całą prawdę.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że tysiące widzów pokochało Bartosza Żukowskiego. Niewielu fanów wie jednak, że prywatnie Walduś z "Kiepskich" od lat pozostaje w konflikcie ze swoją byłą żoną, Ewą Coll. Sytuacja jest coraz gorsza, a kobieta zdecydowała się ujawnić całą prawdę o aktorze.

"Świat według Kiepskich" - sytuacja Bartosza Żukowskiego jest coraz gorsza

Ewa Coll i Bartosz Żukowski już od 5 lat toczą bój w sądzie. Choć para rozstała się już dawno, wciąż trwa postępowanie rozwodowe oraz walka o opiekę nad ich córką, Polą. Była partnerka popularnego aktora oskarżyła go o stosowanie przemocy, z tego powodu opuściła ich wspólne mieszkanie wraz dzieckiem. ich konflikt trwa od lat, a sytuacja jest coraz gorsza.

Jak wyznała Ewa Coll w niedawnym wywiadzie, Bartosz Żukowski zajął ich wspólne mieszkanie, jednak nie opłaca rachunków ani czynszu. Aktor również nie płaci na bieżąco alimentów. Kobieta spłaca wszystkie zaległe należności po byłym partnerze, a kwoty te stale rosną.

- Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy. Chodzi o niepłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Miałam wtedy założoną niebieską kartę - wyznała Ewa Coll w rozmowie z "Twoim Imperium".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Świata według Kiepskich" zostawił żonę z długami

Ewa Coll jest załamana sytuacją, w której się znajduje. Kobieta wyznała, że ze względu na długi męża, znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Ma to również zły wpływ na ich córkę, która zaczyna dorastać.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa nad Bałtykiem. Sanepid pilnie ostrzega Polaków

2. Nie żyje 22-latek. Nie pomógł nawet szybki transport śmigłowcem do szpitala

- Przez długi męża moja sytuacja finansowa jest bardzo zła. Cierpi na tym Pola, która przecież ma swoje potrzeby - dodała załamana kobieta.

Co gorsza, kobieta na razie nie ma co liczyć na nagłą poprawę sytuacji finansowej jej byłego partnera, dzięki której mógłby znów spłacać własne zadłużenia. W mediach pojawiły się informacje o zaprzestaniu prac nad kolejnymi odcinkami polsatowskiego hitu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aneta robiła zakupy w Tesco, nagle zatrzymała się przy półce z mlekiem i zamarła. Od razu wyciągnęła telefon, mamy zdjęcie
  2. Tomasz Adamek ujawnił, na kogo zamierza zagłosować w wyborach. Gigantyczne zaskoczenie, fani nie mieli pojęcia
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja o przedwczesnej śmierci. Niestety, nie żyje Bogdan Dudko
  4. Kasia Kowalska nagle trafiła do szpitala. Dopiero po czasie wyjawiła wstrząsające szczegóły
  5. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  6. We wrześniu uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało oświadczenie

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News