Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy

Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy Źródło: youtube.com/TVP VOD

Gwiazdor sitcomu "Świat według Kiepskich" zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie. Andrzej Grabowski, wcielający się w rolę Ferdka Kiepskiego nie mógł się powstrzymać przed poruszającym komentarzem na temat swojego życia osobistego. To wyznanie jest wyjątkowo smutne i pokazuje inne, bardziej wrażliwe oblicze artysty.

Świat według Kiepskich jest bez wątpienia jednym z najzabawniejszych seriali w historii polskiej telewizja. Ta prześmiewcza parodia na temat polskiego społeczeństwa jest przez wielu utożsamiana z postacią Andrzeja Grabowskiego, który już od 20 lat wciela się w rolę Ferdka Kiepskiego. O ile serialowy bohater jest dość szczęśliwy i prowadzi udane życie z żoną Halinką, to odtwórca jego roli nie miał tyle szczęścia w życiu. Aktor przyznał, że jego małżeństwa nie były tak dobre, jak mógł sobie wyobrażać.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" zmaga się z dramatem. Poruszające słowa Grabowskiego

Aktor, który zaliczył dwa dość nieudane związki małżeńskie, wyznał, że jego największe marzenie życiowe się nie spełniło. Z każdym ze związków artysta wiązał dość duże oczekiwania i miał nadzieję, że dane mu będzie się zestarzeć u boku którejś z ukochanych. Tak się jednak nie stało, a każda z jego miłości miała swój finał na sali rozpraw.

- Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało - opowiada Grabowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Andrzej Grabowski ożeni się po raz trzeci?

Mimo że aktor ma dość nieudane doświadczenia miłosne, to wciąż nie porzuca wiary w to, że spełni swoje wielkie marzenie o posiadaniu ukochanej do końca życia. Jak sam powiedział, nie jest w stanie wykluczyć, że da szansę samemu sobie, aby znów się zakochać.

Dzisiaj grzeje: 1. Badanie USG przybrało nieoczekiwany obrót. Mąż prawie zemdlał, taki przypadek zdarza się raz na 15 mln
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

- Skąd mam wiedzieć? Jedno wiem - na pewno umrę i to mogę obiecać - powiedział z przekorą Andrzej Grabowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News