To już oficjalne. Przełomowe informacje ws. stanu zdrowia Kotysa znanego jako Paździoch z "Kiepskich"

To już oficjalne. Przełomowe informacje ws. stanu zdrowia Kotysa znanego jako Paździoch z "Kiepskich" Źródło: screen/youtube/

"Świat według Kiepskich" przyniósł mu sławę, jednak ten czas nie jest dla niego najlepszy. Fani kultowej produkcji byli niezwykle zaniepokojeni stanem zdrowia serialowego Paździocha i nieustannie dopytywali, czy z ich ulubieńcem jest lepiej. Teraz na jaw wyszły oficjalne informacje w tej sprawie.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" już dawno stał się głównym tematem wielu portali plotkarskich. Wszystko przez informacje na temat jego stanu zdrowia, które nie napawały optymizmem. Sam aktor przez długi czas nie odnosił się do wszystkich doniesień, tym samym nie zaprzeczając im, ale i nie potwierdzając, że czuje się bardzo źle. Od teraz, fani kultowego serialu nie będą mieli żadnych wątpliwości - oficjalnie podano przełomowe informacje w tej sprawie. 

Zły stan zdrowia Paździocha

W ubiegłym roku pojawiły się pierwsze informacje na temat pogarszającego się stanu zdrowia Ryszarda Kotysa, który przeszedł wówczas ciężkie zapalenie płuc. Fani serialu zaniepokoili się tymi doniesieniami, a zmartwień dołożyły im kolejne, które obiegły media w maju bieżącego roku. Nieoficjalnie mówiono, że żona aktora była zmuszona zatrudnić opiekunkę, bowiem jej mąż nie radził już sobie z codziennymi czynnościami. 

Warto zaznaczyć, że gwiazdor ma 87 lat, dlatego też wszelkie informacje na temat jego gorszego stanu zdrowia każdemu mogły wydać się bardzo prawdopodobne. Sam Kotys długo nie odnosił się do plotek na swój temat, przez co pojawiły się sugestie, że może nawet odejść z serialu "Świat według Kiepskich". Mimo iż fani z każdym dniem martwili się coraz bardziej, ten wciąć milczał i nadal nie chce nic zdradzać. 

Paździoch odchodzi z serialu "Świat według Kiepskich"? 

Na szczęście producenci "Kiepskich" postanowili wypowiedzieć się za niego. Ku uciesze telewidzów, jednoznacznie zdementowano wszystkie spekulacje informując, że ze zdrowiem 87-latka jest wszystko w jak najlepszym porządku, a ten nie ma zamiaru opuszczać planu, na którym pracuje już od wielu lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

-  Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie i nie odchodzi z serialu - informuje produkcja. 

Ta oficjalna informacja sprawiła, że fani mogą zatem odetchnąć z ulgą i wyczekiwać kolejnych odcinków z udziałem swojego ulubieńca. Jak możemy się dowiedzieć, serial jest nieustannie kręcony, zatem premierowych emisji z pewnością nie zabraknie. 

  1. Kwaśniewska została mamą! Córka prezydenta w końcu pochwaliła się swoim maluszkiem. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą
  2. Nie żyje piękna gwiazda. Jej partner odrąbał jej głowę, a zdjęciem pochwalił się w internecie
  3. Takiej żenady jeszcze nie było, upokarzali Ewę Farną przed koncertem. Zmiażdżyła ich ze sceny po mistrzowsku
  4. Wyciekły nieznane wstrząsające kulisy małżeństwa ojca Dawidka z żoną Julią. Zwalają z nóg
  5. Żona Sławomira wymieniła czułości z obcym mężczyzną. Przy królu disco polo wygląda jak prawdziwy Apollo (FOTO)
  6. Marta Kaczyńska ostro prowokuje. Wrzuciła do sieci nagranie, o którym piszą dziś wszystkie media

Źródło: wp

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu