Ferdek z "Kiepskich" wygląda niczym model. "Ta olbrzymia otyłość mnie przeraziła"

Ferdek z "Kiepskich" wygląda niczym model. "Ta olbrzymia otyłość mnie przeraziła" Źródło: screen/Youtube.com/tvn.pl

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" przeszedł fenomenalną metamorfozę. Andrzej Grabowski, który przez lata miał problem z utrzymaniem zdrowej sylwetki, schudł i coraz częściej porównywany jest do modela. Sam artysta postanowił wyznać, co skłoniło go do zrzucenia zbędnych i szkodliwych kilogramów.

Andrzej Grabowski, który w serialu "Świat według Kiepskich" występuje już od 20 lat, dał się poznać widzom telewizji Polsat jako Ferdynand Kiepski, który charakteryzuje się wyraźną nadwagą. Teraz, producenci sitcomu mogą mieć duży problem z portretowaniem wizerunku wrocławskiego alkoholika, ponieważ sam Grabowski wcielający się w jego postać znacząco schudł. Artysta postanowił opowiedzieć, co zmotywowało go do zrzucenia dodatkowych kilogramów i czemu talk naprawdę zdecydował się na taką przemianę.

Gwiazdor serialu " Świat Według Kiepskich" schudł. Wygląda jak model

Sam Grabowski, który włożył dużo serca w poprawę swojej, wagi i teraz wygląda niemal jak model. Aktor wyznał, że jego przemiana kosztowała go bardzo wiele i przez swój tryb pracy boi się, że stare kilogramy mogą do niego wrócić.

- Boję się, że trochę przytyłem. Chociaż z drugiej strony przy mojej wadzę - która i tak jest spora, bo ważę sto kilo, no, ale jestem duży facet - czy ja przytyję kilogram, czy dwa, nic nie zmieni. Byle nie poszło w dziesięć albo piętnaście, wtedy będzie źle. A ubyło mnie ponad czterdzieści kilogramów - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Jak się okazuje, powodem zrzucenia ponad 40 kilogramów wagi było osiągniecie przez artystę stanu "otyłości wielkiej", co przekładało się na zdrowie i dobre samopoczucie uwielbianego artysty.

- Osiągnąłem wagę 140 kilo i to już była tak zwana otyłość olbrzymia. To mnie przeraziło, pomyślałem: »Jezus Maria, trzeba coś z tym zrobić«. Poza tym mam dwa sztuczne biodra, cały ten ciężar trzeba było nosić na tych metalach, kolana odmawiały mi posłuszeństwa. Teraz nie czuję, że mam biodra, że mam kolana, czyli jest dobrze - stwierdził gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Otyłość go przerażała. Operacja zmniejszenia żołądka pomogła artyście

Odtwórcy roli serialowego Ferdka Kiepskiego pomogła najbardziej operacja, której się dobrowolnie poddał. Zmniejszanie żołądka sprawiło, że stracił dużą część swojego apetytu, a w połączeniu z dobrą dietą dało to niesamowite wprost rezultaty.

- To była operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, co powoduje brak łaknienia (...) Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli »mniej zryć«- jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą »mniej zryć«- wyznał uwielbiany aktor.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Oficjalne: Jest oświadczenie Prezydenta ws. Kingi Dudy. Polacy zostali okłamani

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu