Ale jaja! Ferdek z Kiepskich będzie Jarosławem Kaczyńskim, cała Polska to zobaczy

Ale jaja! Ferdek z Kiepskich będzie Jarosławem Kaczyńskim, cała Polska to zobaczy Źródło: youtube/polsat; wikimedia commons/Adrian Grycuk

"Świat według Kiepskich" sprawił, że wszyscy Polacy znają postać Ferdynanda Kiepskiego i łączą z tą rolą aktora Andrzeja Grabowskiego. Chyba nigdy się nie spodziewali, że zagra rolę Jarosława Kaczyńskiego.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że Andrzej Grabowski, mimo gigantycznego dorobku aktorskiego, wciąż jest przez wielu kojarzony jedynie z ikoniczną rolą serialową. Dlatego też niektóre role, w jakie wciela się znany aktor, wydają się zabawne w kontekście jego serialowej kreacji. Teraz wszyscy zobaczą go w roli znanego polityka.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że wszyscy kojarzą go z rolą Ferdka. Teraz zobaczą go jako Jarosława Kaczyńskiego

Patryk Vega przyznał, że jest w trakcie prac nad filmem pod tytułem "Polityka", który ma przedstawiać polskich polityków w charakterystycznej dla reżysera, przerysowanej konwencji.

W roli popularnych polityków mają być obsadzeni znani, polscy aktorzy. Wśród nich ma być kojarzony z roli Ferdynanda Kiepskiego, Andrzej Grabowski, który zagra wyjątkowo ważną i charyzmatyczną postać polskiej sceny politycznej - Jarosława Kaczyńskiego.

To jeszcze nie koniec gwiazdorskiej obsady. W roli kontrowersyjnej Krystyny Pawłowicz zagra Iwona Bielska, a w Antoniego Macierewicza wcieli się Janusz Chabior. W filmie Patryka Vegi zagrać ma nawet Maciej Stuhr, ale wciąż nie wyjawiono, jaką będzie postacią. Wiadomo tyle, że nie zagra roli polityka.

- Patrykowi Vedze nie można odmówić smykałki do robienia filmów i podchwytywania tematów, które widzów elektryzują […] Ja nie uprzedzam się tak łatwo do ludzi, a tym bardziej do artystów […] Tak wkręconego reżysera nie spotyka się często - przyznał wyraźnie podniecony Jerzy Stuhr.

W obsadzie znaleźć się mają także Zbigniew Zamachowski, Ewa Kasprzyk, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński. Nie wiadomo, w jakie role wcielą się wyżej wymienieni aktorzy.

Patryk Vega o trudnościach w realizacji filmu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo że do premiery filmu polskiego reżysera jeszcze masa czasu, to o premierze wypowiedziała się Krystyna Pawłowicz, która zarzuciła reżyserowi wpływanie na wynik wyboru. Ten odpowiedział, zamieszczając fragment swojego filmu, gdzie widać scenę z aktorką wcielającą się w rolę charakterystycznej posłanki. Sam reżyser przyznał, że dostał wiele intratnych propozycji w zamian za przeniesienie premiery filmu.

- Kilkukrotnie spotkałem się z próbami nacisku. Komunikowano mi wprost, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów, dlatego namawiano mnie do przesunięcia premiery na po wyborach - przyznał Patryk Vega w wywiadzie.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Kinga Duda pojechała do USA za publiczne pieniądze? Prezydent zabrał głos w sprawie, która wzburzyła Polaków

Źródło: natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu